HyperX Cloud 2 vs Razer BlackShark V2

Anakartınız adını ve modelini yazarsanız size Razer BlackShark V2 X önerebilirim Surround anakart üstünde Windows Sonic ve 7.1 ile kullanabilirsiniz bir de kutu içinde karekod çıkıyor. Onu içinde kod var onu girip THX yazılımı ile kullanabilirsiniz.

Kral benim ses kartı ALC0293 sanirim yeterli olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20220504_102234.jpg
    IMG_20220504_102234.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 71
Anakartınız adını ve modelini yazarsanız size Razer BlackShark V2 X önerebilirim Surround anakart üstünde Windows Sonic ve 7.1 ile kullanabilirsiniz bir de kutu içinde karekod çıkıyor. Onu içinde kod var onu girip THX yazılımı ile kullanabilirsiniz.

Gigabyte B450M S2H Razer BlackShark V2 X modeline baktım ama mikrofon olarak beni tatmin etmedi HyperX Cloud 2 ve Razer BlackShark V2 arsında kaldım. Önerebileceğiniz başka bir modelde olur şu an 1500 TL gibi bir bütçem var.

Gigabyte B450M S2H Razer BlackShark V2 X modeline baktım ama mikrofon olarak beni tatmin etmedi HyperX Cloud 2 ve Razer BlackShark V2 arsında kaldım. Önerebileceğiniz başka bir modelde olur şu an 1500 TL gibi bir bütçem var.
Cloud 2'nin mikrofonu kalitesi daha kötüdür V2X'e göre. V2 modeli de öyle robotik ses veriyor fakat etraftaki sesi almıyor. Logitech G PRO X mikrofon kalitesi çok iyi bir kulaklık indirimlerde bulabilirseniz uyguna alabilirsiniz.

2017 den beri Cloud II kullanıyorum. Hem 7.1 hem stereo karışık şekilde oyundan oyuna göre değişiklik gösteriyor kullanım tarzım. Bu zamana kadar hiçbir şekilde sorun sıkıntı yaşamadım. Şuan en az 5 yıl daha götürür gibime geliyor. Ayrıntılı dip sesleri net bir şekilde duyabiliyorum. Uzun ömürlü kaliteli bir ürün. Mikrofon konusunda da bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Deris kulak pedleri terlettiği zaman kumaş olanı da çıkıyor kutu içerisinden onu da kullanabiliyorsunuz. Uzun süre çıkarmadan (ortalama 6-7) bile kulağımda ağrı olmuyor. Tabii bu fizyolojik bir durum kulaktan kulağa değişir.

Geri
Yukarı