HyperX Cloud 2 vs Razer BlackShark V2

ıvar_0

Decapat
Daha fazla  
Sizce hangisi almalıyım? Genellikle rekabetçi oyunlar oynuyorum ses kasma ve mikrofon benim için önemli.

İkisini de kullanmış birisiyim. Mikrofon kalitesi olarak Blackshark V2 daha önde. Oyunlarda ses kasma konusunda ise Cloud 2 daha önde. Ben full FPS oyunları oynayan birisiyim mikrofondan ziyade ses kasma benim için çok önemliydi Blackshark V2'yi bu konuda Cloud 2'den daha geride buldum bundan dolayı iade ettim.

Not: Kulaklık eskiyince donanımlar gibi güncelliğini yitirmiyor.
Cloud 2 2022 üretim versiyonları satılıyor. İyi bir model olduğu için diğer modeller gibi üretimi sonlandırılmadı.

İkisini de kullanmış birisiyim. Mikrofon kalitesi olarak blackshark V2 daha önde. Oyunlarda ses kasma konusunda ise Cloud 2 daha önde. Ben Full FPS oyunları oynayan birisiyim mikrofondan ziyade ses kasma benim için çok önemliydi blackshark v2'yi bu konuda Cloud 2'den daha geride buldum bundan dolayı iade ettim.

Peki Cloud 2 kafada ağrı yapıyor mu?

Blackshark V2 kullanıyorum. Açıkçası Valorant oynarken ses kasmakta zorlanıyorum. İnternette bulunan Blackshark V2 ile ilgili tüm ses ayarlarını da denedim, sonuç aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı