HyperX Cloud 2 vs Razer BlackShark V2

QuajNA

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 1000 TL bütçem bulunmakta. HyperX Cloud 2 ve Razer BlackShark V2 arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Ayrıca başka kulaklık önerisi de verebilirsiniz.

Blackshark V2 daha iyi. Ayrıca ikisinin de ses kartı kaliteli değil, Cloud 2'nin ses kartı daha kötü ama.

Kanka bende V2 modelini almayı düşünüyorum ses kartı kaliteli değil derken nasıl yani.

Bir de ben notebookta kullanacağım için özellikle ses kartlı bir model arıyordum.

Dip ses sorunu var, ama rahatsız ediceğini zannetmiyorum. Sesli bir ortamdaysan fark etmezsin bile.

Kral peki Monster Abra A7 v12.1 kullanıyorum v2X alsam ses kartıyla ilgili sorun yasar miyim Cloud Stinger kullanıyordum daha önce mikrofon konusu da sıkıntı yoktu ama ses seviyesi az geliyordu hep.

Merhaba, yaklaşık 1000 TL bütçem bulunmakta. HyperX Cloud 2 ve Razer BlackShark V2 arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Ayrıca başka kulaklık önerisi de verebilirsiniz.

Anakartınız adını ve modelini yazarsanız size Razer BlackShark V2 X önerebilirim Surround anakart üstünde Windows Sonic ve 7.1 ile kullanabilirsiniz bir de kutu içinde karekod çıkıyor. Onu içinde kod var onu girip THX yazılımı ile kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı