HyperX Cloud 2 vs Razer BlackShark V2

Birkaç farklı ayar denedikten sonra Valorant'ta iyi sonuçlar alabildim. Öncelikle "THX Spatial Audio" ayarını kapattım ve Windows'un kendi ses ayarlarından "Razer USB Sound Card"ı seçtim. Ayrıca kulaklık üzerindeki ses düğmesini ortada kullanıyorum ve oyun içi HRTF ayarını da etkinleştirdim. Audio Equalizer ayarları da şu şekilde.

İlk ayar: -1, -2, -5, -5, 3, 2, 6, -1, -4, 7.
İkinci ayar: -2, -2, -2, -1, 0, 1, 4, 5, 3, 2 ve sadece bu ayar için Sound Normalization'ı 55 yapın, ilk ayar içinse hepsi kapalı olsun.

Şahsen gayet iyi sonuçlar aldım ayarlardan.

Birkaç farklı ayar denedikten sonra Valorant'ta iyi sonuçlar alabildim. Öncelikle "THX spatial Audio" ayarını kapattım ve Windows'un kendi ses ayarlarından "Razer USB sound Card"ı seçtim. Ayrıca kulaklık üzerindeki ses düğmesini ortada kullanıyorum ve oyun içi HRTF ayarını da etkinleştirdim. Audio equalizer ayarları da şu şekilde.

İlk ayar: -1, -2, -5, -5, 3, 2, 6, -1, -4, 7.
İkinci ayar: -2, -2, -2, -1, 0, 1, 4, 5, 3, 2 ve sadece bu ayar için sound normalization'ı 55 yapın, ilk ayar içinse hepsi kapalı olsun.

Şahsen gayet iyi sonuçlar aldım ayarlardan.

Bende Cloud 2'yi iade ettim V2 aldım 2 güne gelir umarım.
Hocam şans yani, 10 kere alsan da karşılaşabilirsin; alıp yıllarca sıkıntısızda kullanabilirsin.

Merhaba v2'yi kullanıyorum bayağıdır birçok ayar denedim oyunlarda istediğim sonucu alamadım senin bir önerin var mı?

Son düzenleme:
Bende Cloud 2'yi iade ettim V2 aldım 2 güne gelir umarım.

Merhaba v2'yi kullanıyorum bayağıdır birçok ayar denedim oyunlarda istediğim sonucu alamadım senin bir önerin var mı?

Hocam ben genelde Valorant oynuyorum. THX kapalı default ses yeterli geliyor bana. THX falan açık kalmış olabilir; bende ilk aldığımda THX açıkmış hiç beğenmemiştim. Sonradan default sese geçtim.

Hocam sonuç olarak C2 beğenmeyip V2 mi aldınız?

Hayır gayet memnunum ama dip ses sorunu yaşıyorum ses seviyesi 70'i geçince oluyor bu yüzden iade ettim.
Önce bir THX açık mı kapalı mı diye bak; açıksa kapat. Sonra direk default mod var her şeyin 0 olduğu onu seç. Bir de normal sağ alttaki Windows'un ses ayarlarından yürütme cihazını USB sound Card seçip bir DM at.
Yaptım ve gayet memnunum teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı