HyperX Cloud 2'de 7.1 açılmalı mı?

Oneriniz var mıdır peki kablolu ya da kablosuz, kablosuz almayı düşünüyorum
Ben HS80 kullanıyorum resmen kulaklıkla bütünleştim. Aşırı bir premium hissiyatı var. Kısa zaman sonra inceleme atacağım. İnternette fazlasıyla var ama bu mükemmel cihazı anlatmak istiyorum.

Ben HS80 kullanıyorum resmen kulaklıkla bütünleştim. Aşırı bir Premium hissiyatı var. Kısa zaman sonra inceleme atacağım. İnternette fazlasıyla var ama bu mükemmel cihazı anlatmak istiyorum.

Void RGB Elite ile HS80 arasında ne gibi farklar var siz hangisini tavsiye edersiniz genellikle FPS oyunlarında kullanacagim

Void RGB Elite ile HS80 arasında ne gibi farklar var siz hangisini tavsiye edersiniz genellikle FPS oyunlarında kullanacagim
Void Elite hiç kullanmadım o yüzden yorum yapmayacağım. Ama yakın çevremden birisi kullanıyor çok memnun (kablolu). Corsair HS80 seçmenin sebebi Void Elite göre hem çok daha konforlu olması ki Void Elite zaten konforludur. Hem de daha yeni olması. Ayrıca Void Elite'te dip ses var. Çok şans işi bu ama denk gelebilir sonuçta. Bu üç sebep yüzünden HS80 aldım. Yoksa son anda Void Elite Wireless alacaktım vazgeçtim.

Geri
Yukarı