HyperX Cloud Alpha nasıldır?

efekaanbaser

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar,

Arkadaşlar HyperX Cloud Alpha almayı düşünüyorum fakat bir sorum olacak;
HyperX Cloud 2 kullanıyorum şu an Alpha’yı ses kartıyla kullanırsam daha iyi bir performans alır mıyım yoksa anakartımda kullanırsam daha mı yararlı olur anakartım MSI B450M Mortar ve Alpha yerine SteelSeries Arctis 5 2019 tercih edilebilir mi?

Son düzenleme:
HyperX Cloud 2'den diğer kulaklıklara geçmenin değeceğini düşünmüyorum. Sorunuza gelecek olursak Alpha'yı ses kartı ile kullanırsanız daha iyi performans elde edeceksinizdir diye düşünüyorum.

Ses kartına gerek kalacağını sanmıyorum. Ben gayet memnunum, Arctis 3 alıp iade ettikten sonra almıştım. Ama elinizde Cloud 2 var ise kablosuz almadıktan sonra bir anlamı olacağını düşünmüyorum.

O halde şöyle bir soru sorayım 1500 TL bütçeyle cloud 2’den sonra %90 oyun oynadığımı düşünerek alabileceğim kulaklık hangisi
Evet çünkü alpha bir tık daha iyi tabii daha iyi ses kasarsınız ancak 1500 liralık bir kulaklık alana kadar veya bozulana kadar gerek yok.
Tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı peki

Son düzenleme:
O halde şöyle bir soru sorayım 1500 TL bütçeyle cloud 2’den sonra %90 oyun oynadığımı düşünerek alabileceğim kulaklık hangisi

Tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı peki
Alacaksan en düşük cloud alpha s almalısınız.
Daha üstüne gerek yok bence oyun için bu çok ideal ses falan da kasarsınız

Geri
Yukarı