HyperX Cloud Alpha S vs Cloud 2 vs Arctis 5

Cloud 2'ye göre biraz daha iyi değil mi? Fiyatı önemli değil gereken kadar parayı biriktirdim 1 ay kadar bekleyeceğim kesin karar için.
Cloud 2 ye göre ayak sesleri konusunda geri. Zaten ismi Hyperx Cloud Alpha S değilde başka bir şey olsaydı insanlar almazdı bile. Cloud 2 nin ekmeğini yiyor Hyperx hala. Anakartınız iyiyse Cloud Alpha öneririm.

Cloud 2'ye göre biraz daha iyi değil mi? Fiyatı önemli değil gereken kadar parayı biriktirdim 1 ay kadar bekleyeceğim kesin karar için.

Hocam bizzat şu an kullandığım için söylüyorum Cloud 2 ile arasında aman aman bir fark yok. Hatta sesi Cloud 2'ye göre çok daha kısık. Rahatlık konusunda bana daha iyi geldi ve tabii tasarım olarak ama bence de eğer 1200 TL gibi bir fiyata alacaksanız bu fiyatlara değmez. Eğer anakartınız iyiyse mutlaka Cloud Alpha modelini alın. Çok daha iyi bir model ve Cloud 2 ile aynı fiyatlarda.
Cloud 2'ye göre ayak sesleri konusunda geri. Zaten ismi HyperX Cloud Alpha s değil de başka bir şey olsaydı insanlar almazdı bile. Cloud 2'nin ekmeğini yiyor HyperX hala. Anakartınız iyiyse Cloud Alpha öneririm.

Hocam peki sizce HyperX revolver s nasıldır? Fiyatını hakeder mi?

Hocam bizzat şu an kullandığım için söylüyorum Cloud 2 ile arasında aman aman bir fark yok. Hatta sesi Cloud 2'ye göre çok daha kısık. Rahatlık konusunda bana daha iyi geldi ve tabii tasarım olarak ama bence de eğer 1200 TL gibi bir fiyata alacaksanız bu fiyatlara değmez. Eğer anakartınız iyiyse mutlaka Cloud Alpha modelini alın. Çok daha iyi bir model ve Cloud 2 ile aynı fiyatlarda.

Daha dün 1000 TL idi 1200 TL olmuş :( .

Arkadaşlar Hyperx Cloud 2 hakkında merak ettiğim birşeyi sormak istiyorum. Bu kulaklığın programı yok dolayısıyla ekolayzır ayarlarını istediğimiz şekilde ayarlama şansımız yok. Örneğin ben oyunlarda bas sevmiyorum silah sesleri vs. yankılanıyor, müzikte ise bas seviyorum.
Bu kulaklığın bas-tiz dengesi nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı