HyperX Cloud Alpha s vs. Cloud 2

Neueste

Centipat
Daha fazla  
Dostlar, yakın zamanda Cloud 2 aldım ama kulaklıktan dip ses geliyor ve kronik bir sorun. Bu kulaklığı iade edip 2. el ama temiz kullanılmış olan faturalı, garantili HyperX Cloud Alpha S geçmek mantıklı mı sizce?

İade edip bunu almak mantıklı.

Razer BlackShark V2 USB Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık | ITOPYA veya üstüne para koyarak bunu almak.

İade edip bunu almak mantıklı.

Razer BlackShark V2 USB Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık | ITOPYA veya üstüne para koyarak bunu almak.

Tournament Edition kulaklığının sürücüsünü indirince oyunlarda drop yapıyor diye okumuştum bir yerde. O yüzden de buna geçmek istemiyorum. Verilen bilgi ne kadar doğrudur bilemem.

Tournament Edition kulaklığının sürücüsünü indirince oyunlarda drop yapıyor diye okumuştum bir yerde. O yüzden de buna geçmek istemiyorum. Verilen bilgi ne kadar doğrudur bilemem.
Benzer sürücü V2'de var ve ben kullanıyorum. 1 FPS bile kayıp yaşamadım. Eğer RAM'in 4 GB falansa arka planda her türlü yazılım sorun oluşturabilir.

Garantiye gönder, bende de Cloud 2 var 100% bile Deep ses yok.

Hocam ses seviyesini %100'e çekin tekrardan ve arkadan bir müzik açın. Biraz dinleyip durdurun eğer dikkatli dinlerseniz sizde de olduğunu göreceksiniz. (eğer kendi USB ses kartını kullanıyorsanız)

Geri
Yukarı