HyperX Cloud Alpha tek jack girişli kasaya nasıl takılır?

ZOKKO

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar HyperX Cloud Alpha kulaklık aldım kasamda tek jak girişi var ama kulaklığımda çift jak girişi var. Biri mikrofon biri kulaklık için yani anlayacağınız üzere birini takınca diğeri boşta kalıyor bu sebepten dolayı kulaklığı düzgün kullanamıyorum iki özelliği de çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor?

Anakart: MSI B450M Mortar Max.

aux-to-2-aux-3-5mm-m-2f-adaptor--kulaklik-mikrofon--kulaklik-ve-mikrofon-birlestirici-kc6949333-1-bd90ac10b8ac4563a08bbfc977df4e4d.jpg
Görseldeki aparattan almanız gerekiyor. Aux to 2 Aux 3.5mm M/2F Adaptör (Kulaklık/Mikrofon) KULAKLIK VE MİKROFON BİRLEŞTİRİCİ

Arkadaşlar HyperX Cloud Alpha kulaklık aldım kasamda tek jak girişi var ama kulaklığımda çift jak girişi var. Biri mikrofon biri kulaklık için yani anlayacağınız üzere birini takınca diğeri boşta kalıyor bu sebepten dolayı kulaklığı düzgün kullanamıyorum iki özelliği de çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor?

Kulaklığı denedikten sonra ses performansı hakkında yorumunuz buraya yazarsanız sevinirim benim de almayı düşündüğüm bir kulaklık. Bu arada nereden ve ne kadar fiyata aldınız kulaklığı?

Bazı
Hocam bazı sitelerin yorumlarında kulaklığın normal sunduğu ses kalitesini düşürdüğüne dair yorumlar okudum.boyle bir şey mümkün müdür?

Bazı

Hocam bazı sitelerin yorumlarında kulaklığın normal sunduğu ses kalitesini düşürdüğüne dair yorumlar okudum.boyle bir şey mümkün müdür?
Bu konu hakkında bir bilgim yok.

Kulaklığı denedikten sonra ses performansı hakkında yorumunuz buraya yazarsanız sevinirim benim de almayı düşündüğüm bir kulaklık. Bu arada nereden ve ne kadar fiyata aldınız kulaklığı?
Kulaklığı arkadasimin tavsiyesi ile aldim almadan önce denemiştim mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi ses kalitesi ise müzik ve film için çok uygun gayet iyi ürünün yazılımı yok taktığınız gibi windows ayarı yapıp kullaniyorsunuz.Ayrıca oyun oynamak için alicaksaniz cloud 2 tercih etmenizi tavsiye ederim mikrofonunda cloud alpha ile herhangi bir farkı yok diye duydum ama yine de denemenizde fayda var.

Kulaklığı arkadasimin tavsiyesi ile aldim almadan önce denemiştim mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi ses kalitesi ise müzik ve film için çok uygun gayet iyi ürünün yazılımı yok taktığınız gibi Windows ayarı yapıp kullaniyorsunuz. Ayrıca oyun oynamak için alicaksaniz Cloud 2 tercih etmenizi tavsiye ederim mikrofonunda Cloud Alpha ile herhangi bir farkı yok diye duydum ama yine de denemenizde fayda var.

Kulaklığı araştırdıysanız kulaklıktan iyi bir verim alabilmek için güçlü bir ses kartına ihtiyacınız olması gerekiyor deniliyor. Sizi yanlış bilgilendirmek veya üzmek istemem fakat forumlarda gördüğüm kadarıyla B450M anakart Cloud Alpha için yeterli ses kartını barındırmıyordu sanırsam.
Kulaklığı arkadasimin tavsiyesi ile aldim almadan önce denemiştim mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi ses kalitesi ise müzik ve film için çok uygun gayet iyi ürünün yazılımı yok taktığınız gibi windows ayarı yapıp kullaniyorsunuz.Ayrıca oyun oynamak için alicaksaniz cloud 2 tercih etmenizi tavsiye ederim mikrofonunda cloud alpha ile herhangi bir farkı yok diye duydum ama yine de denemenizde fayda var.
Hem müzik hem oyun için bir kulaklık arıyorum.

Anakarta tak direkt kablolari.

Kulaklığı araştırdıysanız kulaklıktan iyi bir verim alabilmek için güçlü bir ses kartına ihtiyacınız olması gerekiyor deniliyor. Sizi yanlış bilgilendirmek veya üzmek istemem fakat forumlarda gördüğüm kadarıyla B450M anakart Cloud Alpha için yeterli ses kartını barındırmıyordu sanırsam.

Hem müzik hem oyun için bir kulaklık arıyorum.
FPS oyunları oynuyorsanız diğer gaming kulaklıklara göre geride kalıyor herhangi bir ekolayzer ayarı olmadığı için onun dışında bir sorunu yok gayet iyi bir kulaklık tavsiye ederim.

FPS oyunları oynuyorsanız diğer Gaming kulaklıklara göre geride kalıyor herhangi bir ekolayzer ayarı olmadığı için onun dışında bir sorunu yok gayet iyi bir kulaklık tavsiye ederim.

Sorunu var demiyorum bende zaten. O kadar para veriyoruz kulaklığa tam verimle kullanamadıktan sonra ne yapayım ben kulaklığı bildiğim kadarıyla da sizin anakartınız kulaklığı tam verimle kullanmaya elverişli değil. Bende o yüzden o anakartla kulaklıkla nasıl bir deneyim yaşadığınızı paylaşırsanız sevinirim diyorum. @ZOKKO

Son düzenleme:

Geri
Yukarı