HyperX Cloud Alpha VS Corsair Void Pro Usb VS Steelseries Arctis 5

ThArdA18

Hectopat
Arkadaşlar bu 3 kulaklık arasında kaldım hangisini almalıyım

Corsair Void Pro 500 TL(2.el sadece kontrol edilmek için açılmış 22 Ay garantisi Var TR faturalı)
HyperX Cloud Alpha 550 TL(Amazon fransa faturalı 22 ay Garantili kutusu Açılmamış)
SteelSeries Arctis 5 500 TL(Durumu 0)

Üçünü de denemiş biri olarak kesinlikle Alpha derim. Arctis 5 de güzel kulaklıktır ama iyi olduğu alanlar biraz kısıtlı. Film ve müzik gibi konularda Alpha'ya göre çok geride kalıyor.

Void bu ikisiyle karşılaştırılmamalı diye düşünüyorum. Hiçbir konuda beni şaşırtmadı memnun da etmedi. Void'in tek alınabilir yani bence kablosuz versiyonunun diğer kablosuz kulaklıklara göre ucuz olması.

Ayrıca Alpha alacaksanız 100 TL az ödemek için de gidip 2.el almayın bence. Arctis 5'in de sıfırı zaten 500 TL.

Üçünü de denemiş biri olarak kesinlikle Alpha derim. Arctis 5 de güzel kulaklıktır ama iyi olduğu alanlar biraz kısıtlı. Film ve müzik gibi konularda Alpha'ya göre çok geride kalıyor.

Void bu ikisiyle karşılaştırılmamalı diye düşünüyorum. Hiçbir konuda beni şaşırtmadı memnun da etmedi. Void'in tek alınabilir yani bence kablosuz versiyonunun diğer kablosuz kulaklıklara göre ucuz olması.

Ayrıca Alpha alacaksanız 100 TL az ödemek için de gidip 2.el almayın bence. Arctis 5'in de sıfırı zaten 500 TL.
Sağolun Peki Alphayı alabileceğim uygun fiyata satan bir site biliyormusunuz. Ayrıca ileride ses kartıda almayı düşünüyorum(Ses Kartım ALC887) Başka konuda Anakartımın ses kartının yeticeğini ama ses kartı alırsam daha iyi olabileceğini söylemiştiniz ses kartı almalımıyım ? Hyperx Cloud 2'nin ses kartı gibi

Cloud 2'nin ses kartı sizin ses kartınızdan biraz daha iyi ses sağlıyor. Ses kartı alabilirsiniz ama alacaksanız da gidip o kalitede bir ses kartı almayın. Bence şimdilik sadece Alpha'yı alın sonra isterseniz güzel bir ses kartı alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı