HyperX Cloud Alpha VS Corsair Void Pro Usb VS Steelseries Arctis 5

Garantide sıkıntı olmuyormuş galiba HyperX'e destek attım 1 yıl zaten Amazon'dan garantili oluyormuş 1 sene sonrada HyperX kullanıcıları kırmamak için bazen destek verebiliyormuş.
Amazon kargo ücretlerini karşılıyor mu onu tam bilmiyorum ama karşılamıyorsa geliş, gidiş, gümrük ücreti ödüyorsunuz haberiniz olsun. Bu da en az 300 TL falan. Türkiye'de destek alsanız bile ücretli destek oluyor.

Amazon kargo ücretlerini karşılıyor mu onu tam bilmiyorum ama karşılamıyorsa geliş, gidiş, gümrük ücreti ödüyorsunuz haberiniz olsun. Bu da en az 300 TL falan. Türkiye'de destek alsanız bile ücretli destek oluyor.
Evet dehşet pahalıya geliyor
Sen almayacaksan ben alırım onu :d
Sen almayacaksan ben alırım onu :d
Link Bu ama önce bir satıcıya faturayı ve garanti belgesinin faturasını atmayı isteyin ve dikkatli olun

Evet dehşet pahalıya geliyor

Link Bu ama önce bir satıcıya faturayı ve garanti belgesinin faturasını atmayı isteyin ve dikkatli olun
Büyük ihtimal Fransa'da bir yakını veya kendisi yaşıyor. Ucuza almış burada satmaya çalışıyor, ucuz bir meblağ da değil 650 TL'ye sıfırı varken düşünmeyin bile derim. Amazon.fr garantisi de hiçbir şey ifade etmiyor, ürün Fransa'ya gönderilecek de ölme eşeğim ölme.

Arkadaşlar bende alpha almayı düşünüyorum yanında ses kartıda almak istiyorum anakartım msı H370 gaming pro carbon anakartımı mı değiştirmem lazım anakarta ses kartımı takmam lazım yoksa cloud 2 deki amp ses kartını mı alıyım bokunuya hakimdeğilimde yardım ederseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı