HyperX Cloud Earbuds alınır mı?

Spoksi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kulak üstü kulaklıktan çok sıkıldığımdan azıcık kulak içi kulaklık kullanmak istiyorum. Ufak bir araştırma sonucu HyperX Cloud Earbuds modelini buldum, sizce alınabilecek bir model mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha çok telefon odaklı bildiğim kadarıyla. Bilgisayar deneyimi olan var mı emin değilim. Bilgisayarda olağanüstü bir deneyim alacağınızı sanmam. Sürücüleri kulak içi oyuncu kulaklığına göre yeterli fakat kulak üstü kadar iyi değil tabi. 200TL'e bir kulak içi alsanız da işinizi görür diye düşünüyorum.

Daha çok telefon odaklı bildiğim kadarıyla. Bilgisayar deneyimi olan var mı emin değilim. Bilgisayarda olağanüstü bir deneyim alacağınızı sanmam. Sürücüleri kulak içi oyuncu kulaklığına göre yeterli fakat kulak üstü kadar iyi değil tabii. 200TL'e bir kulak içi alsanız da işinizi görür diye düşünüyorum.

Hocam yabancı forumlarda millet ses performansını ve bilgisayar kullanımını çoğunlukla övmüş bende belki burada da kullanmış birisi vardır diye sorayım dedim.

Ben Sennheiser'ın CX 80s modelini kullanıyordum bilgisayarda. Gayet tatmin ediciydi. Dediğim gibi 200TL'lik ürün bile tatmin eder kulak içi bana göre.

Geri
Yukarı