HyperX Cloud Earbuds Kulakiçi Kulaklık

HyperX markasının ürünlerini çok beğeniyorum. Bundan önce de Xbox kontrolcüsü şarj adaptörünü ve bataryalarını almıştım. Gerçekten çok sevdiğim ve güzel bir marka.

photo_2020-02-26_06-28-07.jpg

Kulaklığa gelince paketten S-M-L boyutlarında kulak içi silikon yastıkları ile geliyor. Kablo uzunluğu 1.2 M. PC için kısa uzatma kablosu gerektiriyor.

photo_2020-02-26_06-28-03.jpg

Nintendo Switch için olduğu kutusunda özellikle belirtilse de 3.5 mm jak girişli bütün cihazlarda rahatlıkla kullanılır.

photo_2020-02-26_06-28-10.jpg

14mm sürücü, 65 OHM empedansa sahip bir kulaklık. Ses kalitesi muazzam.

Ek Açıklama 2020-02-26 072645.png

Kablosu yassı ve dolaşma karmaşa gibi bir sorunu yok.

photo_2020-02-25_11-08-17.jpg

Yanında minik kaliteli fermuarlı bir taşıma çantası var.

photo_2020-02-26_06-27-48.jpg

Üzerinde HyperX logosu bulunuyor.
Kulaklığı Zoccoshop'tan pazar günü 253 TL'ye aldım.(Bugün fiyatı artmış tam zamanında almışım.) Daha ucuzu yoktu, araştırdım.

Ek Açıklama 2020-02-26 064003.png

Ben memnun kaldım çok güzel bir kulaklık. An itibariyle overgame sitesinde 299TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü almayı düşünüyorum. CX300S ile Cloud EarBuds arasında kaldım. Sizce almalı mıyım bunu? Bilgisayarda FPS oyunları için kullanacağım.

Ses konusu son derece iyi, zaten oyun için tasarlanmış cihaz. Kombo jak olmadan mikrofon kullanmak mümkün olmaz yalnız.

Ses konusu son derece iyi, zaten oyun için tasarlanmış cihaz. Kombo jak olmadan mikrofon kullanmak mümkün olmaz yalnız.
Kombo jak olmasa da dönüştürücüyle çalışıyor.
Ses kasmada bir sıkıntınız oldu mu? Adam altımda üstümde ya da sağ çaprazımda gibi nokta atışı şeyler duyabiliyor musunuz?
Sanal 7.1 yok ki, ayrıca çok anlamsız bir şey zaten. Hyperx Cloud Alpha S vardı aynı zamanda. Memnun kalmadığım için sattım. Earbuds yetiyor şahane bir stereo.

Kombo jak olmasa da dönüştürücüyle çalışıyor.

Sanal 7.1 yok ki, ayrıca çok anlamsız bir şey zaten. Hyperx Cloud Alpha S vardı aynı zamanda. Memnun kalmadığım için sattım. Earbuds yetiyor şahane bir stereo.
Sanal 7.1'i gram sevmiyorum. Stereo hepsinden daha iyi. Ki zaten bunu idarelik alıyorum. Bundan sonra direk QC20'ye geçmeyi planlıyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Sanal 7.1 sevmiyorum diyorsunuz. Sağ çaprazdaki alt üstteki sesi soruyorsunuz. Garip😀. Hayırlı olsun.
Tamam da stereo ile de o sesler duyulabiliyor. Ben seslerin konumlandırmasının net olup olmadığını soruyorum sadece.

Geri
Yukarı