HyperX Cloud Earbuds Kulakiçi Kulaklık

HyperX markasının ürünlerini çok beğeniyorum. Bundan önce de Xbox kontrolcüsü şarj adaptörünü ve bataryalarını almıştım. Gerçekten çok sevdiğim ve güzel bir marka.

photo_2020-02-26_06-28-07.jpg

Kulaklığa gelince paketten S-M-L boyutlarında kulak içi silikon yastıkları ile geliyor. Kablo uzunluğu 1.2 M. PC için kısa uzatma kablosu gerektiriyor.

photo_2020-02-26_06-28-03.jpg

Nintendo Switch için olduğu kutusunda özellikle belirtilse de 3.5 mm jak girişli bütün cihazlarda rahatlıkla kullanılır.

photo_2020-02-26_06-28-10.jpg

14mm sürücü, 65 OHM empedansa sahip bir kulaklık. Ses kalitesi muazzam.

Ek Açıklama 2020-02-26 072645.png

Kablosu yassı ve dolaşma karmaşa gibi bir sorunu yok.

photo_2020-02-25_11-08-17.jpg

Yanında minik kaliteli fermuarlı bir taşıma çantası var.

photo_2020-02-26_06-27-48.jpg

Üzerinde HyperX logosu bulunuyor.
Kulaklığı Zoccoshop'tan pazar günü 253 TL'ye aldım.(Bugün fiyatı artmış tam zamanında almışım.) Daha ucuzu yoktu, araştırdım.

Ek Açıklama 2020-02-26 064003.png

Ben memnun kaldım çok güzel bir kulaklık. An itibariyle overgame sitesinde 299TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temmuz 2019'dan beri bu kulaklığı kullanıyorum.
  • Ses konusunda başarılı sahiden, fiyatına göre biraz fazla narin bir ürün. Bilgisayara bağlı kullanırken sadece elime takılması sonucu kulağımdan çıktı ve yastıkları tutan küçük tutuculardan biri kırıldı. Dikkatli kullanmak gerekiyor.
  • İyi bir ses kaynağına bağlı değilken ses seviyesi oldukça düşük kalıyor. Uygun fiyatlı bir telefonla kullanmak için çok doğru ürün değil.
  • Büyük kulaklıktan sıkılan veya hiç kullanmayan kimseler için tercih edilesi bir ürün. Kur yüzünden hemen her şey gibi ederinin epey üzerinde satılıyor orası ayrı.

@midgardian
Zamanla belli olur, bana da tam tersi oldukça sağlam geldi, haklı olabilirsiniz, dikkatli kullanayım.
Empedans değeri yüksek olduğu için (65OHM) telefonlar genelde 19 OHM. Bence de güçlü bir kaynağa bağlayarak kullanmak gerek. Ben de büyük kulaklığın, terletme ve rahatsız etme durumu yüzünden bunu tercih ettim. Dikkate alıp, özenli kullanacağım dediğiniz gibi.

Tek jak ile bağlanan bir kulaklık bu. Combo Jak girişi yoksa aynı zamanda mikrofon olarak kullanman mümkün olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı