HyperX Cloud II alınır mı?

Ozanzzz

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Daha önce G430 kullanmıştım, gayet memnun kaldım. Şimdi HyperX Cloud II'ye geçmeyi planlıyorum. Sizce 800 TL verilir mi, yoksa Arctis 3 tarzı bir şey mi tercih etmeliyim? Genellikle oyun oynarım, müzik dinlerim. Bir de Hyper X Cloud Alpha diye bir şey gördüm. Daha mı iyidir? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Güzel bir modeldir, alınır. Arctis 3 önermem.

Alternatif:

Arctis 3 alınmaz. Kraken T.E varken de Cloud II almayın.

Cloud 2'ye geçtiğinde sen de bir Hyperx fanı olacaksın ve diyeceksin ki "Adamlar yapmış!".

Kesinlikle o fiyat aralığında başka bir kulaklık bakma. G Pro X'ten Arctis 7 Wireless'a kadar kullandım ama Cloud 2 bambaşka.

Arctis serisi ülkemizde o fiyatı hak etmemekte bence parasına göre daha iyi seçimler bulunmakta.

Razer Kraken Tournament Edition Siyah 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe örnek olarak bunu alabilirsiniz Cloud 2 yerine.

Sennheiser GSP 300 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçeyi yükseltebilirseniz böyle bir seçimde de bulunabilirsiniz.

Kraken TE kullandım, Cloud 2'den geride. GSP 300 kullanmadım ama zamanında 400 TL falandı fiyatı İtopya'da, Cloud 2 o zamanlar da 700 800 TL arasıydı. Şimdi GSP 300 almış başını gitmiş fiyat olarak, belki çok iyidir bilemem ama o fiyata ben almazdım.
Corsair kalitesinden şaşma derim :).

En çok dip ses veren marka gözlemlediğim kadarıyla. Corsair'in RAM'ini al, klavyesini al, soğutucusunu gözün kapalı al ama kulaklığı için daha iyi alternatifler çok fazla var.

Geri
Yukarı