Elektronik HyperX Cloud II Gun Metal 1.999 TL

Çalışıyor bantladım kullanıyorum şu anlık ama degiştirmeyi düşünüyorum.

Öneriniz var mı hocam bu bütçede.

Vallahi bıktım bu iz mevsusundan sürekli saç yıkamak zorunda bırakıyor, umarım buna bir çözüm gelir hocam :D

Eğer kulaklığın yağlandırma mevzusundan satıyorsanız kulak üstü olanların tamamı böyle fikrimce çünkü kafada baskı yapınca sürekli durunca yağlanıyor saç onun yerine kulak içi tercih etmelisin.

Eğer kulaklığın yağlandırma mevzusundan satıyorsanız kulak üstü olanların tamamı böyle fikrimce çünkü kafada baskı yapınca sürekli durunca yağlanıyor saç onun yerine kulak içi tercih etmelisin.
Yok satmıcam satılmaz çünkü alınacagını düşünmüyorum , yaglandırma mevzusundan degil aslında saçım kıvırcık dalgalı arası bir saç sapka bile taksam onun seklini alıyor kulaklık takında ortası çökük önle arka dimdik duruyor buda beni deli ediyor hazır kırılmısken yenisine geciyim demistim, kulakiçilerde uzun süre takınca acayip agrı yapıyor bide mikrofon kaliteleri berbat oluyor genelde bana kulaküstü rahat bisey lazım (iz yapmıcak) ama heralde dünyada öyle bir kulaklık yok :D

Yok satmayacağım satılmaz çünkü alınacagını düşünmüyorum, yaglandırma mevzusundan degil aslında saçım kıvırcık dalgalı arası bir saç sapka bile taksam onun seklini alıyor kulaklık takında ortası çökük önle arka dimdik duruyor bu da beni deli ediyor hazır kırılmısken yenisine geçeyim demistim, kulak içilerde uzun süre takınca acayip agrı yapıyor bir de mikrofon kaliteleri berbat oluyor genelde bana kulak üstü rahat bir şey lazım (iz yapmayacak) ama herhalde dünyada öyle bir kulaklık yok :D

Kulak içi rahat kulaklıklarda mevcut, ses kaliteleri bayağı iyi olanlarda var benimki ucuzdu telefon kulaklığı 85 liralık ama ses kasarken fena değildi konforu olağanüstüydü kulağımda 0 ağrı ve hiçbir şey yokmuş gibiydi 🙂 saç bozulmasın durumunda hatta birçok anlamda kulak içi çok daha iyi ben şu an idarelik Logitech Pro X kullanıyorum benim de saçlarımı çok yağlandırıyor ama bayağı iyi kulaklık ses kasarken bir de müziklerde efsane tabii kulak üstü tercih ederseniz en mantıklısı sıkmayan bir şey olmalı ama oda bir nebze az bir şey ezebilir.

Geri
Yukarı