HyperX Cloud II Hala Alınır Mı?

Eğer oyun oynuyorken arkadaşlarınız ile sohbet ediyorsanız, nefes alıyorsanız ve bir şeyler yemek istiyorsanız Cloud 2 almayınız. Her nefesiniz karşıya gidecek, her yediğinizi karşısıda yiyecektir.

Eğer oyun oynuyorken arkadaşlarınız ile sohbet ediyorsanız, nefes alıyorsanız ve bir şeyler yemek istiyorsanız Cloud 2 almayınız. Her nefesiniz karşıya gidecek, her yediğinizi karşısıda yiyecektir.
Bende öyle bir sorun yok. Mikrofonu biraz uzak tutmanız yeterli olur sanırım.

Evet hocam hala hiçbir sıkıntı yok. Havalar hafiften ısındığında kulak pedlerinin deri olmaması da bayağı işime yaradı.
Oyunda ses kasmamda yardımcı olması, müzik performansı ve mikrofonu benim için önemli. Nasıl değerlendirirsiniz bu konuda?

Oyunda ses kasmamda yardımcı olması, müzik performansı ve mikrofonu benim için önemli. Nasıl değerlendirirsiniz bu konuda?

Hocam ben müzik konusunda pek bilgili değilim onda yorum yapmayayım ama sıradan kullanıcı olarak zevk veriyor. Oyun performansı THX destekli oyunlarda mükemmel THX desteği olmayan oyunlarda diğer oyuncu kulaklıklarına benziyor genel olarak. Ama THX destekliyse gerçekten çok rahat duyabiliyorsunuz ki çoğu competitive oyun destekliyor zaten. Mikrofonu gayet güzel sadece sesi biraz robotik gibi veriyor sanırım. Ama mikrofon ayarları vs. ile arkadaki gürültü falan çok güzel engelliyor sesinizi gayet net iletiyor.

Yanıtınız için teşekkürler hocam. Birkaç gün sonra siparişini vereceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…