Hyperx Cloud 2 İncelemesi

Uzun araştırmalar sonucu kulaklığı alma kararı aldım. Size de kısaca bir haftalık kullanım tecrübelerimi anlatmaya çalışacağım. Buraya resim felan koymayacam internette ganimet gibi var zaten.
Daha önceden Sony MDR-EX50 kullanıyordum ve ses kalitesi baya iyi gibi geliyordu ama Cloud ile dinleyince anladım ki o kadar da iyi değilmiş. Tizlerde pek bir şey farketmedi ama baslar yokmuş resmen eski kulaklığımda.
Kulaklık direk olarak Note 5'in 3.5mm çıkışına takınca gayet yüksek ses veriyor gayet yeterli ama ses kartını kullanmaya başlayınca son seste dinlemek mümkün olmamaya başlıyor. İlk önce bilgisayarda denedim çok hoşuma gitti sonra OTG ile telefona takmayı deneyim dedim ve direk çalıstı. Telefondan kaliteli ve yüksek ses aldım.
Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.
İlk incelemem ve kendimi tam ifade edemedim kusura bakmayın. Ürün fiyatına göre çok başarılı 300 lira civarı bütcesi olanlara tavsiye edilir.
Sorusu olanlara cevap verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesi %70 üstüne çıkarınca cızırtı oluyor diye şikayet edenler var.Böyle bir şey yaşadınız mı ve yaşadıysanız ne kadar hissediliyor?

Telefona takınca hem ses kartından hemde telefondan ses açılıyor ikisinide %100 yapınca bi cızırtı geliyor ama rahatsız etmiyor. Telefondan 1 diş kısınca hiç duyulmuyor. Zaten ses %100 iken dinlemekte sağlam kulak istiyor.

Hiç görüşme yapmadım ama Note 5in kendi mikrofonu ile karşılaştırdım pek fark yok gibi ama ben farketmemişte olabilirim çünkü kulaklığı almamdaki amaç mikrofon değildi. En kısa zamanda (pazartesi yada salı şu an şehir dışındayım) telefon konuşması ile vs. dikkatlice inceler yazarım sizin için :)

Razer kraken usb ve bunun arasında bende kaldımda karar veremedim bir türlü sen nedersin? Rahat mı uzun kullanımda denedin mi hiç?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı