HyperX Cloud II müzik ve film için iyi mi?

M5Sakarya

Centipat
Daha fazla  
Müzik dinlemek ve film izlemek için iyi bir kulaklık bakıyorum. Bass'lar önemli. Bu kulaklık hakkında olumlu yorumlar okudum. Amazon'da şu an 1347 TL'ye satılıyor.
Kriterlerimi göz önünde bulundurarak, bu fiyat bandında (çok fazla çıkamam) en iyi kulaklık bu mudur? Cloud 2'nin benim açımdan artıları çıkarılabilir mikrofon (mik kullanmıyorum), yedek pedler ve kendi ses kartı ile gelmesi.
Evde PC'de kullanacağım, ses kartım standart ALC 887.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müzik dinlemek ve film izlemek için iyi bir kulaklık bakıyorum. Bass'lar önemli. Bu kulaklık hakkında olumlu yorumlar okudum. Amazon'da şu an 1347 TL'ye satılıyor.
Kriterlerimi göz önünde bulundurarak, bu fiyat bandında (çok fazla çıkamam) en iyi kulaklık bu mudur? Cloud 2'nin benim açımdan artıları çıkarılabilir mikrofon (mik kullanmıyorum), yedek pedler ve kendi ses kartı ile gelmesi.
Evde PC'de kullanacağım, ses kartım standart ALC 887.

Hocam Wireless modelini kullanıyorum, müzik ve filmde de kullandım. Cidden diyorum mükemmel. Temiz müzik sesi veren bir program kullanıyorsanız daha iyi olur. Kablolu modeli arasında da bir fark olmadığını araştırmalarım sonucu diyebilirim. Yani çok kez "kabloluyla bu bir mi" yorumu aldım da ondan diyorum.

Geri
Yukarı