Hyperx Cloud II vs Hyperx Cloud Alpha S vs SteelSeries Arctis 3

ses kasamadığımı düşünüyorum onun dışında bir problemim yok kulaklıkta konfor olarak rahat pedleri falan gayet iyi bir süredir kafamda kulaklığı değiştirme konusu var kullandığım ses kartını kullanmadan önce de sesler çok kısıktı herhangi bir ekolayzır ayarı var ise denemek isterim ama arctis de

Arctis 3 o kadar kötü müymüş hiç kullanmadım. Yani bütçen varsa tabi karar senin. Umarım alacağın kulaklıkta şu andakinden daha iyi ses kasabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun. Aldığın zaman yorum yaparsan faydalı olacaktır.

Arctis 3 o kadar kötü müymüş hiç kullanmadım. Yani bütçen varsa tabi karar senin. Umarım alacağın kulaklıkta şu andakinden daha iyi ses kasabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun. Aldığın zaman yorum yaparsan faydalı olacaktır.
ses kartından sonra aslında kulaklık tatmin edici ses vermeye başladı sadece aldığı dönem Cloud II ile aynı fiyattaydı aynı performanstır diye steelseriesten yana kullanmıştım şansımı hyperx aldı başını gitti sonra

Hyperx ailesinden aldığım her ürün muazzam çıktı. Bence çok başarılı.
HyperX kulakiçi kulaklık, Sonra Alpha S aldım. ikisinden de çok memnunum.
Xbox Charge Station ürünü de muazzam. Bence her ürününe güvenilir.

Dosya Ekleri

• photo_2020-02-26_06-27-48.jpg
    photo_2020-02-26_06-27-48.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 89
  • photo_2020-03-08_18-02-41.jpg
    photo_2020-03-08_18-02-41.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 87
  • photo_2020-03-08_18-02-46.jpg
    photo_2020-03-08_18-02-46.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 82
ses kartından sonra aslında kulaklık tatmin edici ses vermeye başladı sadece aldığı dönem Cloud II ile aynı fiyattaydı aynı performanstır diye steelseriesten yana kullanmıştım şansımı hyperx aldı başını gitti sonra

Anladım, demek ki o kadar da kötü değilmiş. Belki de konfor olarak Cloud 2'den daha iyi bile olabilir. Tabi bu kişiden kişiye değişebilir.

Ben Cloud Silver aldım. Cloud 2 ile harici ses kartı hariç aynı deniliyordu. İndirimli fiyat olunca aldım. Aslında farklı kulaklık ayrı mikrofon ayrı alma düşüncelerim vardı ama şimdilik erteledim.

Steelseries Artci 3 ve 5 serisi kulaklıklar güzel değil. Kimseye tavsiye etmiyorum. Fiyaskolar o paraya farklı alternatifler daha mantıklı şahsen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı