HyperX Cloud Alpha vs SteelSeries Arctis 3

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
Arkadaşlar ben bir kulaklık alacağım ve iki kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Bir de şuna göre öneri yapın, kablosuz olması benim için çok iyi bir şey modeller şu.
HyperX Cloud Alpha Gaming kulaklık.
SteelSeries Arctis 3 kablosuz siyah oyuncu kulaklığı 2019 Edition sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben kulaklık alacağım ve iki biri kulaklık arasında kaldım ve kablosuz olması benim için çok önemli.

Biri SteelSeries Arctis 3, diğeri HyperX Cloud Alpha. Sizce hangisi daha iyi.?

Arkadaşlar, ben bir kulaklık alacağım ve rahat olması da çok önemli. Birinci kulaklık şu:
HyperX Cloud Alpha. Diğeri ise:
SteelSeries Arctis 3 kablosuz siyah oyuncu kulaklığı 2019 Edition.

Sizce rahatlığı da bakarsak ve de performansa hangisi daha iyi?

Arctis 3'ün kablosuzu yok, Bluetooth'u var. bu da oyunlar için bir dezavantaj.

Arctis serisinin rahatlığından, konforundan çoğu kişi memnun.

Cloud Alpha'yı kullanmadım ama başkalarının yorumlarından anladığım kadarıyla ses kalitesi biraz daha iyi olabilir.

Arkadaşlar ben bir kulaklık alacağım ve iki kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Bir de şuna göre öneri yapın, kablosuz olması benim için çok iyi bir şey modeller şu.
HyperX Cloud Alpha Gaming kulaklık.
SteelSeries Arctis 3 kablosuz siyah oyuncu kulaklığı 2019 Edition sizce hangisi daha iyi?

Yaklaşık 1 haftadır Arctis 3 kullanıyorum ve kulaklığı iyi buldum tek eksiği 7.1 olmaması ve ses seviyes bir tık az ama bu bir eksi değil bence tam yerinde sadece biraz daha fazla olabilirdi buna karşın hem ses performansı hem CS performansından memnunum. Konforunu anlat mıyım zaten.

Yaklaşık 1 haftadır Arctis 3 kullanıyorum ve kulaklığı iyi buldum tek eksiği 7.1 olmaması ve ses seviyes bir tık az ama bu bir eksi değil bence tam yerinde sadece biraz daha fazla olabilirdi buna karşın hem ses performansı hem CS performansından memnunum. Konforunu anlat mıyım zaten.

Razer blackshark V2 aldım.

Artics 3 7+1

Yeni konular

Geri
Yukarı