SteelSeries Arctis 3 vs HyperX Cloud Alpha

Cloud Alpha S vs Arctis 5

• Cloud Alpha S

Oy: 3 60,0%
  • Arctis 5

Oy: 2 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

FabFamousy

Decapat
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar,
Hangi kulaklık daha iyi artılarıyla eksileriyle belirtirseniz sevinirim. İkisi arasında kaldım performans açısından benim için oyun daha önemli. Bir yıla yakın HyperX kullandım ta ki jak girişi kırılana kadar. Gerek konforu gerek performansı gayet iyiydi ama SteelSeries'i de denemek istiyorum ona göre açıklarsanız sevinirim. (Arkadaşlar başlıkta yanlış yazmışım Cloud Alpha S vs Arctis5 olacak)

Ben oyumu Cloud Alpha S'ten yana kullanıyorum ama o fiyata kadar çıkmışken belki bir indirimle Logitech G Pro X de bulunabilir.

Selamun aleyküm arkadaşlar,
Hangi kulaklık daha iyi artılarıyla eksileriyle belirtirseniz sevinirim. İkisi arasında kaldım performans açısından benim için oyun daha önemli. Bir yıla yakın HyperX kullandım ta ki jak girişi kırılana kadar. Gerek konforu gerek performansı gayet iyiydi ama SteelSeries'i de denemek istiyorum ona göre açıklarsanız sevinirim. (Arkadaşlar başlıkta yanlış yazmışım Cloud Alpha s vs Arctis5 olacak)

Rtings adlı sitede tüm profesyonel sekilde yapılmış testlerle her türlü kulaklığın karşılaştırması var bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200829-113547_Chrome.jpg
    Screenshot_20200829-113547_Chrome.jpg
    138,1 KB · Görüntüleme: 57

Yeni konular

Geri
Yukarı