HyperX Cloud Alpha vs SteelSeries Arctis 3

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam bugün MediaMarkt'a gittim. Orada aklıma takılan kulaklıkları inceledim. İncelediklerim HyperX Cloud Alpha, SteelSeries Arctis 3, Arctis 5, Arctis 9 vs Arctis Prime. Hocam yalan değil Cloud Alpha bana çok çok daha rahat geldi. Kafamda hiç hissetmedim kulaklığı o kadar rahat ki. SteelSeries'te de kulağı ve kafayı çok kalıyordu. Birkaç saat takılsam çok kafa ağrıtır gibi geldi. Şu an içimden Cloud Alpha almak geçiyor. Ama belki kullanan arkadaşlar vardır diye yazıyorum. Pişman olur muyum acaba? Şu an kulaklığım otobüs kulaklığı gibi 50TL falan. Hangisine geçsem kaliteli olacak zaten küçük farklara kafayı takmaya gerek yok. Bir de yayıncılar çok fazla SteelSeries kullanıyor o yüzden arada kaldım.

2 adet arctis prime, 1 adet arctis 3 deneyimleme şansım oldu:

Aldığım arctis prime'ların her ikisindede mikrofon sorunu yaşadım bir çalışıyor bir çalışmıyorlardı.
Arctis 3e' de Logitech g332 den geçiş yapmıştım ses kalitelerinin aynı hatta ve hatta kullanmakta olduğum G332 kulaklığın daha performanslı olduğunu anlamam sonucu iade ettim.
Hyper x kulaklıkları hiç kullanmadım ancak çevremden duyduğum kadarıyla kaliteli olduğunu biliyorum.
Eğer iki model arasında kararsız kalmışsanız kesinlikle rahat ettiğinizi alın.

2 adet Arctis Prime, 1 adet Arctis 3 deneyimleme şansım oldu:

Aldığım Arctis Prime'ların her ikisinde de mikrofon sorunu yaşadım bir çalışıyor bir çalışmıyorlardı.
Arctis 3E'de Logitech G332'den geçiş yapmıştım ses kalitelerinin aynı hatta ve hatta kullanmakta olduğum G332 kulaklığın daha performanslı olduğunu anlamam sonucu iade ettim.
HyperX kulaklıkları hiç kullanmadım ancak çevremden duyduğum kadarıyla kaliteli olduğunu biliyorum.
Eğer iki model arasında kararsız kalmışsanız kesinlikle rahat ettiğinizi alın.

Hocam HyperX alacağım ama yayıncılar neden genellikle SteelSeries kullanıyor onu çok merak ediyorum. Vardır bir bildikleri diye SteelSeries koydum karşılaştırmaya.

Katılıyorum, eğer tasarım konusunda bir değerlendirme yapacak olursak tabii ki SteelSeries çok daha ön plana çıkıyor

Hocam işte o yüzden arada kaldım. Çok klas gözüküyor. Ama HyperX alacağım çünkü çok çok rahat aşırı rahat. İleride de hayalimi gerçekleştirip SteelSeries alırım artık :D. Ayrı bir düşkünlüğüm far SteelSeries'e çünkü. Adamlar tasarımı harika yapıyor.

Son düzenleme:
H

Hocam işte o yüzden arada kaldım. Çok klas gözüküyor. Ama HyperX alacağım çünkü çok çok rahat aşırı rahat. İleride de hayalimi gerçekleştirip SteelSeries alırım artık :D. Ayrı bir düşkünlüğüm far SteelSeries'e çünkü. Adamlar tasarımı harika yapıyor.

Eğer rahatlık anlamında fazla fark yoksa SteelSeries'de tercih edilebilir ancak eğer sizi rahatsız ediyorsa görüntüye kanmamak gerek

Şu an G PRO X kullanıyorum almadan önce 20sn kadar test ettim uzun kullanım sırasında fazlaca boyun ağrısı yapıyor ancak performans konusunda çok memnun olduğum için göz ardı edebiliyorum.

Hocam sırf dizayndan dolayı Cloud Alpha yerine Arctis 3 alınır mı? Siz olsanız hangisini alırdınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı