HyperX Cloud II Wireless vs Cloud 3 Wired

Makaleler
6
Yer
Starling City
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci;
R5 5600 - 4.7 GHz OC

Fan;
ID-COOLING SE-224-XT White

Anakart:
Gigabyte B550M DS3H

Ekran Kartı;
PowerColor Red Devil RX 6700 XT

Bellek;
GSKILL RipjawsV 2x8GB Siyah 3200Mhz DDR4 CL16

Depolama SSD;
Patriot Burst 480GB 560/540 MB/s
Samsung 870 Evo 250GB 560/530 MB/s
Kioxia Exceria G2 1TB 2100/1700 MB/s

Kasa/Güç Kaynağı;
GameGaraj NEO 202 Beyaz
MSI MPG A750GF 750W 80+ Gold
Meslek
Green Arrow
Cloud 2 kablosuz ile Cloud 3 kablolu arasında kaldım. Her ikisini de aldım. Birisini iade edeceğim. Sizce hangisini iade etmeliyim? Şu an Mpow'un kablosuz kulaklığını kullanıyorum. Kablosuz olmasına alıştım. Cloud 3 kablolu alırsam PC'den kalkarken kulaklığı çıkarmayı unutabilirim.

Hangisinin sesini begendiysen veya hangisinin EQ tepkisi daha iyiyse o kalsin. Bu karsilastirmayi yaptigina gore kablolu veya kablosuz olmasi senin icin kritik degil. Yoksa sormaz, direkt C2W kullanir gecerdin.

Cloud 2 Wireless'i Şuşi'ye önermiştim. Severek kullanıyor. Tek kötü yanı, bir seviyeden sonra dip gürültüsü olmasıydı.

Ürün bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyuncu kulaklığı. Tabii belirli partilerde yazdığım durum oluyor.

HS80 modelinin ses karakteri rezalet. Oyun dışında kalan diğer şeyler için boğuk hissettiriyor. Cloud2'nin yanına yaklaşamaz.
Hs80 kullanıyorum öyle bir durum yok. Mükemmel bir kulaklık. Çok ufak bir EQ ayarı ile çok yüksek kalite alıyorum. Bilmeden konuşmayın lütfen.

Hs80 kullanıyorum öyle bir durum yok. Mükemmel bir kulaklık. Çok ufak bir EQ ayarı ile çok yüksek kalite alıyorum. Bilmeden konuşmayın lütfen.
Bildiğim için konuşuyorum. HS80 ile Cloud 2'yi karşılaştırdığımda, Cloud 2 EQ ayarı yapmadan çoğu insanın kullanabileceği bir ürün. Sahne başarımı oyuncu kulaklığına göre 3-4 gömlek iyi. Dönüp işin film kısmına geliyorsun. Orada da tatmin ediyor. Baslar filmi gölgelemiyor. Müzik dinliyorsun gene sizi tökezletmiyor. HS80'de ayar yapmadan bu mümkün değil. Siz de belirtmişsiniz.

Ayrıca bu ürünler high end kulaklıklar değil. Oyuncu kulaklığı. Hepsini ya sahne ya da tizlerde kusuru var. Lütfen karşınızdakini bilmiyormuş veya denememiş gibi yargılamayın.

Bildiğim için konuşuyorum. HS80 ile Cloud 2'yi karşılaştırdığımda, Cloud 2 EQ ayarı yapmadan çoğu insanın kullanabileceği bir ürün. Sahne başarımı oyuncu kulaklığına göre 3-4 gömlek iyi. Dönüp işin film kısmına geliyorsun. Orada da tatmin ediyor. Baslar filmi gölgelemiyor. Müzik dinliyorsun gene sizi tökezletmiyor. HS80'de ayar yapmadan bu mümkün değil. Siz de belirtmişsiniz.

Ayrıca bu ürünler high end kulaklıklar değil. Oyuncu kulaklığı. Hepsini ya sahne ya da tizlerde kusuru var. Lütfen karşınızdakini bilmiyormuş veya denememiş gibi yargılamayın.

Bu açıkçası alışkanlıklarla alakalı. Ben de Mpow'a HyperX Cloud Stinger 2 Core'dan geçtim. İlk geçişte ses çok boğuk geldi. Birkaç günde alıştım.

Cloud 2 Wireless ile Cloud 3'ü yan yana koyup deneyeceğim. Kablosuz olmasına da önem veriyorum. Bu nedenle ses kaliteleri eşit seviyedeyse Cloud 2 Wireless'ı, kabloya katlanacak kadar iyi ses farkı varsa da Cloud 3 Wired'ı tercih edeceğim.

Geri
Yukarı