HyperX Cloud III vs Razer BlackShark V2

Bütçe
3000

Kaan.3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Razer BlackShark V2 almayı düşünüyordum fakat HyperX'in yeni çıkan Cloud 3'ünü gördüm. Ve hangisini almam gerektiğine karar veremedim(sizin farklı bir öneriniz varsa yazabilirsiniz). Kulaklığı bu ay içerisinde, indirim kovalayarak almaya çalışacağım. Cloud 3'e kasım ayı içinde bir indirim gelir mi sizce? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun amaçlı kullanacaksan FPS oyunlarında sesin nereden geldiğini daha iyi bir şekilde gösteriyor görünüyor HyperX.

Film yada Video izlemek için Razer'ın Bass ve Tiz sesleri daha iyi verdiği görünüyor incelemede.

Screenshot_1.jpg

Merhaba. Razer BlackShark V2 almayı düşünüyordum fakat HyperX'in yeni çıkan Cloud 3'ünü gördüm. Ve hangisini almam gerektiğine karar veremedim(sizin farklı bir öneriniz varsa yazabilirsiniz). Kulaklığı bu ay içerisinde, indirim kovalayarak almaya çalışacağım. Cloud 3'e kasım ayı içinde bir indirim gelir mi sizce? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller.

Hocam ben de arayıştayım hala. Cloud 3 Amazon'da 2649 TL'ye düştü. Maximum ile 9'a bölüyor. By bütçede daha iyisini bulabilir miyim? Beni tek düşündüren bu.

Hocam ben de arayıştayım hala. Cloud 3 Amazon'da 2649 TL'ye düştü. Maximum ile 9'a bölüyor. By bütçede daha iyisini bulabilir miyim? Beni tek düşündüren bu.
Ben biraz yabancı forumlarda araştırdım. Mikrofon olarak rakipsiz fakat ses kalitesi kötü diyorlar. Yani en azından fiyatına göre bazıları cloud 2'nin ses kalitesi daha iyiydi falan bile demiş.

Ben biraz yabancı forumlarda araştırdım. Mikrofon olarak rakipsiz fakat ses kalitesi kötü diyorlar. Yani en azından fiyatına göre bazıları Cloud 2'nin ses kalitesi daha iyiydi falan bile demiş.

Kötü olup da Rampage R41 Reactor'dan geçiş yapacağım. Daha önceki kulaklığım ise Arctis 3 idi. Kıyas yapabileceğim bir ürün olmadı. Madem kötü diyorum bu fiyat bandında eş değer bir şey önerin deyince kalıyorlar. Ne yapacağım bilmiyorum.

Kötü olup da Rampage R41 Reactor'dan geçiş yapacağım. Daha önceki kulaklığım ise Arctis 3 idi. Kıyas yapabileceğim bir ürün olmadı. Madem kötü diyorum bu fiyat bandında eş değer bir şey önerin deyince kalıyorlar. Ne yapacağım bilmiyorum.
Bu bütçede 3-4 tane güzel kulaklık var araştırdığım kadarıyla. Blackshark v2, cloud alpha s, logitech g pro x ve beyerdynamic mmx100. Bunlar hakkında olumlu yorum çok. Bir tek beyerdynamic ses ve mikrofon olarak hepsini geçmesine rağmen kulak pedleri çok küçükmüş bu yüzden konforsuzmuş ayrıca büyük kulak pedleri satılıyor ama ekstra masraf bu da tabiki.

Bu bütçede 3-4 tane güzel kulaklık var araştırdığım kadarıyla. Blackshark v2, cloud alpha s, logitech g pro x ve beyerdynamic mmx100. Bunlar hakkında olumlu yorum çok. Bir tek beyerdynamic ses ve mikrofon olarak hepsini geçmesine rağmen kulak pedleri çok küçükmüş bu yüzden konforsuzmuş ayrıca büyük kulak pedleri satılıyor ama ekstra masraf bu da tabiki.
Kablosuz önerir misiniz peki? Ben hep kablolu bakıyorum da. Daha uzun ömür olur diyerekten.

Kablosuz bu bütçede düzgün yok sanırım. Razer Barracuda X vardı. Onda da dip ses problemi var diye biliyorum.

Hocam son olarak yorumunuzu merak ediyorum. Arctis Pro + gamedac hi res versiyonu var. 3999 TL. Bu nasıldır? Bu fiyatlara çıkınca beyerdynamic mmx 150 mi almalıyım?

Geri
Yukarı