HyperX Cloud III vs Razer BlackShark V2

Bütçe
3000
Hocam geldiğinde kısa bir inceleme yazısı paylaşırsanız çok makbule geçer. İyi akşamlar🙋🏻

Hocam ürün geldi mi? Geldiyse beğendiniz mi?

Geldi hocam 4 5 saat kullandım müzik olarak tatmin etti ses kasmada o kadar da iyi değil rakiplerine göre ama ben FPS oyunu oynamadığım için bu benim için sorun değil THX yani 7.1 açık dünya oyunlarında gayet iyi mikrofon olarak beklentimin üzerinde bir kalitesi var ancak diğer HyperX ve Corsair kulaklıkları denemediğim ve sadece incelemelerine baktığım için kesin bir şey diyemem ama kulaklık bence gayet iyi.

Geldi hocam 4 5 saat kullandım müzik olarak tatmin etti ses kasmada o kadar da iyi değil rakiplerine göre ama ben FPS oyunu oynamadığım için bu benim için sorun değil THX yani 7.1 açık dünya oyunlarında gayet iyi mikrofon olarak beklentimin üzerinde bir kalitesi var ancak diğer HyperX ve Corsair kulaklıkları denemediğim ve sadece incelemelerine baktığım için kesin bir şey diyemem ama kulaklık bence gayet iyi.

Hocam bu linkte bu kulaklığın en optimum yüksek performanslı eq ayarı var. Bu arkadaşın yaptığı eq ayarların razerin uygulaması üzerinden yapın ciddi anlamda etki edeceğini düşünüyorum. Ayarları yapınca beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Malzeme kalitesi uzun vadede iyi değil diyorlar. Blackshark V2 den iyi yanı ne var ki ?
Mesela ben şuan kulaklık arıyorum en başta cloud 2 ve bana göre rakibi olduğunu düşündüğüm Blackshark v2 arasında gidip gelirken, sonrasında ikisinide bırakıp bu sefer HS80 USB ve Cloud 3 arasında kaldım şimdi de HS80 iyi gibi geliyor ama cloud 3 de iyi bir alternatif ancak cloud 3 e de cloud 2 den para farkına değecek kadar iyi değil hatta 2 daha iyi diyenler olunca en başa dönüyorum bu 3 kulaklık arasında şuanda alamıyorum kulaklık. Çıkmaza girdim.

Mesela ben şu an kulaklık arıyorum en başta Cloud 2 ve bana göre rakibi olduğunu düşündüğüm BlackShark V2 arasında gidip gelirken, sonrasında ikisini de bırakıp bu sefer HS80 USB ve Cloud 3 arasında kaldım. Şimdi de HS80 iyi gibi geliyor ama Cloud 3 de iyi bir alternatif ancak Cloud 3'e de Cloud 2'den para farkına değecek kadar iyi değil hatta 2 daha iyi diyenler olunca en başa dönüyorum bu 3 kulaklık arasında şu anda alamıyorum kulaklık. Çıkmaza girdim.

Al benden de o kadar :) HS80 şu an iyi gibi geliyor ama onlarında pedleri yapıştırmadan ayrılıyor diyen var. Niye net bir şey yok.

Al benden de o kadar :) HS80 şu an iyi gibi geliyor ama onlarında pedleri yapıştırmadan ayrılıyor diyen var. Niye net bir şey yok.

Hocam Amazon'dan alın Cloud 3 sevmezseniz iade edin en rahat çözüm çünkü ses kişiden kişiye değişir forumdakiler burada sayılan kulaklıkların hepsini kullanması çok zor bir durum.

Mesela ben şuan kulaklık arıyorum en başta cloud 2 ve bana göre rakibi olduğunu düşündüğüm Blackshark v2 arasında gidip gelirken, sonrasında ikisinide bırakıp bu sefer HS80 USB ve Cloud 3 arasında kaldım şimdi de HS80 iyi gibi geliyor ama cloud 3 de iyi bir alternatif ancak cloud 3 e de cloud 2 den para farkına değecek kadar iyi değil hatta 2 daha iyi diyenler olunca en başa dönüyorum bu 3 kulaklık arasında şuanda alamıyorum kulaklık. Çıkmaza girdim.
Bende sizinle aynı durum dayım. HyperX3 120 saat şarj süresi var avantaj olarak ama padleri uzun kullanımda rahat değil yazın terletiyor ben X2 kullanıyorum şu an yalıtımı da kötü. Ses olarak oyun için gecikmesi en düşük wireles kulaklık X3 bence çoğunluk olumlu yönde olduğu için X2 nin altında kalmaz ses yönleri olsun ayak sesleri felan en iyisi bu gibi duruyor. Bende Cloud3 düşünüyorum alana kadar konuları takip ediyorum, fikrim değişmezse Cloud3 alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı