HyperX Cloud III vs Razer BlackShark V2

Bütçe
3000
Corsair Hs80 malzemesi iyi olsa benim için çok iyi bir şey olacak ama. Türkiye şartları malum. Almışken sağlam almak lazım.

Corsair Hs80 malzemesi iyi olsa benim için çok iyi bir şey olacak ama. Türkiye şartları malum. Almışken sağlam almak lazım.
Razer BS V2 yi eledim, Hs80 ide indirimi bittiği için mecburen elemek zorunda kaldım bütçemi aşıyor. Aklıma ilk hs80 ile başladım ama şuan sanırım ya cloud 2 ya da cloud 3 alacağım kablolu karar vermeye çalışıyorum bu ikisi arasında.

Razer bs v2'yi eledim, HS80 IDE indirimi bittiği için mecburen elemek zorunda kaldım bütçemi aşıyor. Aklıma ilk HS80 ile başladım ama şu an sanırım ya Cloud 2 ya da Cloud 3 alacağım kablolu karar vermeye çalışıyorum bu ikisi arasında.

Hocam Cloud 2 ile bs v2'yi kullandım amacınız ses kasmak ise Cloud 2/3 ama amaç 7.1 açık alan film müzik ve sonrasında oyunsa BlackShark V2 öneririm eqa tepkisi gayet iyi Cloud'lara göre.

Hocam Cloud 2 ile bs v2'yi kullandım amacınız ses kasmak ise Cloud 2/3 ama amaç 7.1 açık alan film müzik ve sonrasında oyunsa BlackShark V2 öneririm eqa tepkisi gayet iyi Cloud'lara göre.
Ses kasmayı gerektiren oyun oynuyorum ara sıra ancak müzik dinleyip film de izlerim. Aslında önceliğim daha rahat olması ve discorda vakit geçirdiğim için mikrofonunun iyi olması. HS80 ilk olarak ve Cloud 3 ün mikrofonlarını baya beğendim aslında ama rahatlık ve ses anlamında yorum yapamadığım için bir karar veremedim başta da v2 yi bu sıralamada geri kaldığı için elemiştim.

Ses kasmayı gerektiren oyun oynuyorum ara sıra ancak müzik dinleyip film de izlerim. Aslında önceliğim daha rahat olması ve Discord'a vakit geçirdiğim için mikrofonunun iyi olması. HS80 ilk olarak ve Cloud 3'ün mikrofonlarını bayağı beğendim aslında ama rahatlık ve ses anlamında yorum yapamadığım için bir karar veremedim başta da v2'yi bu sıralamada geri kaldığı için elemiştim.

Hocam o zaman Cloud 3 öneririm en rahat kulaklık o çünkü.

Bs V2 modelinde karar kıldım bende. Yabancı formdaki sohbet linki hala varsa atabilir misiniz?

Hocam linkini atamamda direk yazayım soldan sağa doğru +3 +4 +3 +1 +0 +0 +2 +3 +3 +3

Peki şu an hem Cloud 2 hem de Cloud 3 Amazon üzerinde satılıyor. Aralarında 700 TL gibi bir fark var sizce değer mi bu fark Cloud 3'e?

Yani hocam Cloud 3'ün en büyük avantajı kristal ses kalitesinde mikrofonu var ama Cloud 3 kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı