HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs Logitech G435 vs Logitech G335

Bütçe
2.000-3.000
Peki alırsam üzer mi? Nasıl kullanmalıyım? Ayarları değiştirmeli miyim? Yoksa stok mu kullanmalıyım? Mikrofonu stokta az pürüzlü gibi geliyordu bu yüzden yayıncı 2 profili iyi gibi gelmişti.

Yazılımsız mikrofon kullanılıyor mu bilmiyorum ama kullanılıyor olması lazım bildiğim kadarıyla, oyun içinde Mic tuşu vardır sanırım, bir de yazılımsız kullanmak gerçekten bayağı iyi kulaklığın orijinal sesini alınca bir daha yazılım yüzüne bile bakmazsın tabii iyi yazılım üretebilirlerse :) tahminimce bütün kulaklıkların yazılımı kötüdür. Sesleri seni fazlasıyla işini görecek kulak üstü olarak en iyisi bana göre ama ben sesleri daha derinden almak için kulak içi tercih ediyorum ileride kulak içi alacağım şu an için idarelik Pro X kullanıyorum. Pro X sizi asla üzmez.

Yazılımsız mikrofon kullanılıyor mu bilmiyorum ama kullanılıyor olması lazım bildiğim kadarıyla, oyun içinde Mic tuşu vardır sanırım, bir de yazılımsız kullanmak gerçekten bayağı iyi kulaklığın orijinal sesini alınca bir daha yazılım yüzüne bile bakmazsın tabii iyi yazılım üretebilirlerse :) tahminimce bütün kulaklıkların yazılımı kötüdür. Sesleri seni fazlasıyla işini görecek kulak üstü olarak en iyisi bana göre ama ben sesleri daha derinden almak için kulak içi tercih ediyorum ileride kulak içi alacağım şu an için idarelik Pro X kullanıyorum. Pro X sizi asla üzmez.
O zaman alıyoruz 9 güne. Hocam bu arada mikrofon takınca sanırım direkt sesimiz gidiyor, kontrolcüden mikrofonu muteleyebiliyoruz sanırım o iyimiş. 4-8 saat kullanımda ağrı veya acı yaptı mı?

O zaman alıyoruz 9 güne. Hocam bu arada mikrofon takınca sanırım direkt sesimiz gidiyor, kontrolcüden mikrofonu muteleyebiliyoruz sanırım o iyiymiş. 4-8 saat kullanımda ağrı veya acı yaptı mı?

Başlarda yapıyordu ama çok ağrıtmıyor, alıştıkça ağrı durumu kolay kolay olmuyor. Uzun süre kullanıyorum bazen ağrıyorsa az bir şey ağrıyor onun dışında bir sorun yok :)

Başlarda yapıyordu ama çok ağrıtmıyor, alıştıkça ağrı durumu kolay kolay olmuyor. Uzun süre kullanıyorum bazen ağrıyorsa az bir şey ağrıyor onun dışında bir sorun yok :)
Mikrofonu nasıl peki dediğim gibi pürüzlülük gibi bir ses var mı? 7.1 nasıl birde iyi çalışıyor mu CS oynuyorsanız denediniz mi?

Mikrofonu nasıl peki dediğim gibi pürüzlülük gibi bir ses var mı? 7.1 nasıl bir de iyi çalışıyor mu CS oynuyorsanız denediniz mi?

7.1i kesinlikle oyunlarda önermiyorum bana soracak olursan en iyi 7.1e sahip bu kulaklık ama oyunlar için 7.1 iyi değil 7.1i destekleyen filmlerde çok güzel iş görür. Mikrofonu güzel videolardada baktım testlerde iyiydi blue voice teknolojisi güzel yapıyor sesi ama yazılım harici denemedim mikrofon bile belki de yazılımsız daha güzel ses veriyor olabilir ama nasıl çalıştırılır bilmiyorum oyun içi Mic tuşu varsa denenebilir. CS'de güzel ses kasarsınız ben Half-Life deathmatch oynuyorum FPS oyunu olarak , sesler çok iyi. Kulaklığı aldığınız zaman yazarsınız yapmanız gerekeni yazarım.

7.1i kesinlikle oyunlarda önermiyorum bana soracak olursan en iyi 7.1e sahip bu kulaklık ama oyunlar için 7.1 iyi değil 7.1i destekleyen filmlerde çok güzel iş görür. Mikrofonu güzel videolardada baktım testlerde iyiydi blue voice teknolojisi güzel yapıyor sesi ama yazılım harici denemedim mikrofon bile belki de yazılımsız daha güzel ses veriyor olabilir ama nasıl çalıştırılır bilmiyorum oyun içi Mic tuşu varsa denenebilir. CS'de güzel ses kasarsınız ben Half-Life deathmatch oynuyorum FPS oyunu olarak , sesler çok iyi. Kulaklığı aldığınız zaman yazarsınız yapmanız gerekeni yazarım.
Çok teşekkür ederim, nereden iletişime geçebiliriz? Burayı daha fazla işgal etmeyelim bence. Tabi sorun olmazsa burdan devam edebiliriz.

Extra inceleme için teşekkürler hocam. Herhangi bir yenileme düşünüyor musunuz?

Yok hocam şu anlık düşünmüyorum (bu arada biraz geç oldu kusura bakmayın )

Bu arada ondan önceki kulaklığım corsair hs50 idi tabi 80 le kıyaslanmaz derisi 4 ay içinde yırtılmıştı malzeme kalitesi cidden çok premiumdu görüntüsü vs . ekstradan benim başımı da ağrıtmıştı. Mikrofon olayına gelirsek cloud 2 nin mikrofonu ancak ortalama denebilir , G435 inki ona göre ciddi derecede iyi.Ben G435 ten aşırı memnunum ya alırken bu fiyata bunu beklemiyordum açıkçası.Deri ve sünger olayına değineyim biraz.Deri cidden terletiyor, kumaş o açıdan çok rahat. Kumaşın eksisi ben g435 her yere götürdüğüm için kumaşı şuan baya baya kirli ama silince geçeceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:
G PRO X kulak üstü sınıfında en iyisi bana göre, sesler net ve berrak ama dediğim gibi yazılımı berbat sebebi ses kalitesini etkiliyor.

Fiyat araştırmasını yapacağım.

Yok hocam şu anlık düşünmüyorum (bu arada biraz geç oldu kusura bakmayın )

Bu arada ondan önceki kulaklığım Corsair HS50 idi tabii 80 le kıyaslanmaz derisi 4 ay içinde yırtılmıştı malzeme kalitesi cidden çok premiumdu görüntüsü vs. ekstradan benim başımı da ağrıtmıştı. Mikrofon olayına gelirsek Cloud 2'nin mikrofonu ancak ortalama denebilir, G435 inki ona göre ciddi derecede iyi. Ben G435'ten aşırı memnunum ya alırken bu fiyata bunu beklemiyordum açıkçası. Deri ve sünger olayına değineyim biraz. Deri cidden terletiyor, kumaş o açıdan çok rahat. Kumaşın eksisi ben G435 her yere götürdüğüm için kumaşı şu an bayağı bayağı kirli ama silince geçeceğini düşünüyorum.

Oyun içi ve Discord iletişimde nasıldır. İleride belki acemi yayın açarım eğlence amaçlı sonradan masaüstü mikrofon alacağım.

Arkadaşlar Logitech G PRO X, Razer BlackShark v2, Kraken v3, HyperX Cloud2 arasında kaldım. Yarın almaya gideceğim sizce hangi daha mantıklı. Birinin fiyatı ucuz. Birinin mikrofonu iyi biri konforlu biri ses kasmasi iyi çok kararsız kaldim. Bir de Nova3 var.

Son düzenleme:
Fiyat araştırmasını yapacağım.

Oyun içi ve Discord iletişimde nasıldır. İleride belki acemi yayın açarım eğlence amaçlı sonradan masaüstü mikrofon alacağım.

Arkadaşlar Logitech G PRO X, Razer BlackShark v2, Kraken v3, HyperX Cloud2 arasında kaldım. Yarın almaya gideceğim sizce hangi daha mantıklı. Birinin fiyatı ucuz. Birinin mikrofonu iyi biri konforlu biri ses kasmasi iyi çok kararsız kaldim. Bir de Nova3 var.
G Pro X bence aralarında en iyisi.

Geri
Yukarı