HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs Logitech G435 vs Logitech G335

Bütçe
2.000-3.000
Diğerlerini kullanmadım bir şey diyemiyorum.

Hi-Fi kulaklıktada ses kasılır ama burada önemli olan stereo olarak kullanılması sesin netliği, berraklığı, ses seviyesi ama bazı kulaklıklar müzik konusunda yeterli seviyede iyi olmayabiliyor.
Yani bir hifi kulaklık oyun oynarken üzmez ama oyun kulaklığı müzikte çok da iyi olamayabilir mi?

Yani bir Hi-Fi kulaklık oyun oynarken üzmez ama oyun kulaklığı müzikte çok da iyi olamayabilir mi?

Evet aslında EQ ayarlarıyla tiz ve bassı ayarlayıp müzik türüne göre ses ayarlanabiliyor bir bakıma kişiselde tercih rock türlerinde tiz güzel olabilir ama coşkulu tarz şeylerde ben basslı kullanıyorum çok güzel oluyor efsane keyif alıyorum Logitech Pro X oyundada müziktede iyi sadece yazılımı kötü yazılımsız kullanıyorum ama ben ses kasma konusuna çok önem verdiğim için en üst düzey bir şey arıyorum onun için kulak içi alacağım.
Bu modeli alacağım ve yanında kullanacağım anakart onu efsane yapacak 🙂

Yoğun bir iş temposunda çalışıyorum eve gelince bilgisayar başında rahat etmek için G435 modelini seçeneklere ekledim ama ne gibi geride kalıyor. Ve Razer Kraken V3 modeli bazı incelemelerde öneriyorlar ama onda da kumaş ped yok Cloud2 ve G435 de var kararsız kaldım.
Bütçeniz kablosuz kulaklıklar için biraz düşük kalıyor maalesef. G435 ne kadar kullanım rahatlığı sunsa da hem ses kalitesi olarak hem de mikrofon kalitesi olarak konuda yazılanlardan geride kalıyor. Kumaş pad istiyorsanız Blackshark V2 alın Cloud 2'den mikrofon dışında daha iyi bir kulaklık.

Epos GSP 500e de bi bakabilirsiniz bu da sizi kesinlikle üzmez.
~2800tl

Deneyiminizi aktarırsanız sevinirim.

Cloud 3 fiyat farkı çok oluyor kraken v3 için düşünceniz nedir?

Kraken V3 modelini kullanan arkadaşlar var ise düşüncelerini yazarlarsa iyi olur. Ekipmanların hepsini Razer set halinde olmuş olur. Ve fiyat açısından diğerlerine göre daha uygun. F/P ürünü gibi digerlerinde aman aman bir farkı yok gibi.
Ben şahsen razerın fiyat politikalardan memnun olmadığım için önermiyorum.Muadillerine göre dandik kalıyor.

Bütçeniz kablosuz kulaklıklar için biraz düşük kalıyor maalesef. G435 ne kadar kullanım rahatlığı sunsa da hem ses kalitesi olarak hem de mikrofon kalitesi olarak konuda yazılanlardan geride kalıyor. Kumaş pad istiyorsanız BlackShark V2 alın Cloud 2'den mikrofon dışında daha iyi bir kulaklık.

Cloud2'nin mikrofonu üzmemek seviyede gibi geldi bana.

Epos gsp 500e de bir bakabilirsiniz bu da sizi kesinlikle üzmez.
~2800TL

Ben şahsen Razer'ın fiyat politikalardan memnun olmadığım için önermiyorum. Muadillerine göre dandik kalıyor.

Klavye ve farem Razer olduğu için kulaklığıma Razer alıp set yapmak istemiştim ama onda da deri kısım biraz vazgecirdi.

Almak için için biraz daha vaktim var güzel bir indirim denk gelirse alacağım.

En son HS80 alıp iade ettim, şimdi bs V2 aldım, mikrofon haricinde daha iyi diyebilirim, ama v2'nin yazılımının içine etmişler.
Cloud 2 iyidir ama bence pahalı şu anda alınmaz,
Cloud 3 alınabilir mikrofonu da güzel.
Logitech kulaklıklar diğerlerinin yanında zayıf kalır, ben tercih etmezdim.
Kraken 3 hakkında bilgim yok.

Arkadaşlar Corsair HS80 Wireless modeli ve HyperX Cloud Alpha S modelleri de var düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Giriş seviyesi bir kulaklık arkadaşın attıkları daha iyidir.

Evet mikrofonu ve ses kalitesi olarak düşük kalıyor. Yine de öneri için teşekkürler.

En son HS80 alıp iade ettim, şimdi bs V2 aldım, mikrofon haricinde daha iyi diyebilirim, ama v2'nin yazılımının içine etmişler.
Cloud 2 iyidir ama bence pahalı şu anda alınmaz,
Cloud 3 alınabilir mikrofonu da güzel.
Logitech kulaklıklar diğerlerinin yanında zayıf kalır, ben tercih etmezdim.
Kraken 3 hakkında bilgim yok.

Şua. 3 kulaklı aradinda gidip geliyorum ama almam için biraz daha zaman var o yüzden bakmaya devam edeceğim. Düşüncelerin için teşekkürler. Ve bu arada HS80'i neden iade ettin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Corsair HS80 Wireless modeli ve HyperX Cloud Alpha S modelleri de var düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Evet mikrofonu ve ses kalitesi olarak düşük kalıyor. Yine de öneri için teşekkürler.

Şua. 3 kulaklı aradinda gidip geliyorum ama almam için biraz daha zaman var o yüzden bakmaya devam edeceğim. Düşüncelerin için teşekkürler. Ve bu arada HS80'i neden iade ettin.

Vallahi ben çok kulaklık değiştirdim hiçbiri beni tam memnun etmedi konunun başında bahsettiğin kulakların 3 tanesini kullandım Discord üzerinde sorduğumda mikrofonu Rampage'dan farkı yok falan diyorlardı biz o zaman niye 4 5 bin lira veriyoruz bu kulaklıklara anlamış değilim.

Geri
Yukarı