HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs Logitech G435 vs Logitech G335

Bütçe
2.000-3.000
G733 G535 g435 cloud 2 kullandım.en iyisi g733>cloud2>g535>g435 ben g435 kullanırken anlayamadığım şekilde sesi boğuk ve kötüydü delay var gibi hissettiriyordu. 733 cloud2den tiz anlamında daha iyi diğer özellikleri aynı bence.şuan cloud2 kullanıyorum. Cloud 2 böyle ise cloud 3 daha iyidir.cloud3 al bence
Selamlar. Aynı kulaklığı kullanıyorum. (733) Ayarlarını mı yapamadım bilmiyorum ama ses tatmin etmedi beni. Ayrıca 40 dakika kullanımdan sonra kafaya baskısı artıyor. Pedlerin yerine başka koyabileceğimiz bir malzeme var mıdır acaba? Yoksa ikinci el olarak satıp başka bir marka almayı araştıracağım.

Selam. Aynı kulaklığı kullanıyorum. (733) ayarlarını mı yapamadım bilmiyorum ama ses tatmin etmedi beni. Ayrıca 40 dakika kullanımdan sonra kafaya baskısı artıyor. Pedlerin yerine başka koyabileceğimiz bir malzeme var mıdır acaba? Yoksa ikinci el olarak satıp başka bir marka almayı araştıracağım.

Ses hangi açıdan tatmin etmedi. Müzik dinlerken veya film izlerken mi yoksa oyunlarda ses kasarken mi? Ve mikrofon performansından memnun musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı