Hyperx Cloud Silver Ped Değişimi

Huayra

Hectopat
Arkadaşlar bende Hyperx Cloud Silver modeli var. Yazda olduğumuz için sunni deri kulağımı terletiyor. O yüzden kadife kulak pedi alacağım, fakat Cloud Silver modeli için kadife kulak pedi yok. Acaba Cloud 2'nin kadife pedi Cloud Silvere uyumlu mudur ?

Bende ikinci modeli var, dediğiniz model hakkında kesin bir yorum yapmayacağım. Fakat bildiğim kadarıyla ikisi yapı bakımından uyumlu modeller ve bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Bunun için kulaklıkların ölçülerinin doğru olup olmamasının kontrol edip eyleme geçmenizi önermekteyim.

Bende ikinci modeli var, dediğiniz model hakkında kesin bir yorum yapmayacağım. Fakat bildiğim kadarıyla ikisi yapı bakımından uyumlu modeller ve bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Bunun için kulaklıkların ölçülerinin doğru olup olmamasının kontrol edip eyleme geçmenizi önermekteyim.
Peki, satın aldığınız vakit gelen suni deri kulağınızı terletiyormu ?

Peki, satın aldığınız vakit gelen suni deri kulağınızı terletiyormu ?

Şöyle diyeyim, bir kaç gün boyunca 10 saatten fazla kullandım ve sadece bir kere kulağım terledi ki bu fazla da değildi. Kullanımdan ziyade kullanılan ortam gibi etmenler de vardır. Yani terlemeye elverişli biriyseniz ve aynı zamanda bir yerdeyseniz, bunun kaçarı yoktur diye düşünüyorum. Ama içiniz rahat olsun, ben gayet memnunum. 1 yılını doldurdu kendisi 😄

Bende de Cloud Silver var. Yazın kadife yastıkları olsa daha iyi olabilirdi. Şu konuda Aliexpress üzerindeki ürünleri yolladım. Bakmak isterseniz.

Cevabınız için teşekkür ederim, aynı şekilde ben de bir kaç şey ekleme gereği duydum. Benimki de iki ay sonrasında tam üç yılı dolduracak. Korkarım ki kulaklık pedlerinde ve üst kısımda aşınmalar var. Açıkçası çok rahatsız etmiyor fakat varlığı bir hayli belli. Bana olumsuz bir etkisi olmadı; estetik olarak yıprandığı bir hayli göze çarpıyor. Fakat kullanım konusunda hiç bir problem ile karşılaşmadım. Neden bu konuya vardım bilmiyorum ama şahsi fikrim kulaklık konusunda (bilgisayar için) HyperX ve Razer'dan şaşmayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı