HyperX Cloud Stinger fiyat farkı

microchipterror

Hectopat
Kullandığım kulaklık bozulduğu için yeni kulaklık arıyordum. Aldığım tavsiyeler ve bazı duyumlar sayesinde HyperX Cloud Stinger modelinde bir karar kıldım. Fakat, ürünün anlamadığım bir şekilde tek bir modeli yok sanırım. Ekte görüleceği gibi aynı site içinde birisi "Kingston" etiketi ile, diğeri ise (HX-HSCSC-BK) etiketi altında pazarlanmış. Hangisini almam gerektiği konuda kafam karıştı. Bunların arasındaki farkı vb. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Ya da bu kulaklığı "şuradan değil, buradan al" diyebileceğiniz bir site varsa önerilerinizi de alabilirim. Teşekkürler.

Screenshot_2019-11-09-11-44-33-433_trendyol.com.png
Screenshot_2019-11-09-11-44-37-533_trendyol.com.png

Biri PS4, mobil için yapılmış biri normal sürümü diye biliyorum fiyat farkı o yüzden var.

Hyperx Cloud Silver veya Corsair HS60 almak daha mantıklı.

Kullandığım kulaklık bozulduğu için yeni kulaklık arıyordum. Aldığım tavsiyeler ve bazı duyumlar sayesinde HyperX Cloud Stinger modelinde bir karar kıldım. Fakat, ürünün anlamadığım bir şekilde tek bir modeli yok sanırım. Ekte görüleceği gibi aynı site içinde birisi "Kingston" etiketi ile, diğeri ise (HX-HSCSC-BK) etiketi altında pazarlanmış. Hangisini almam gerektiği konuda kafam karıştı. Bunların arasındaki farkı vb. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Ya da bu kulaklığı "şuradan değil, buradan al" diyebileceğiniz bir site varsa önerilerinizi de alabilirim. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 457285Eki Görüntüle 457286
Şu an İtopya'da 300 lira stinger siyah olan. Ona bakabilirsin. Ama ses çipin iyi değilse pek önerilmiyor bu kulaklık. Ben de tereddütteyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı