HyperX Cloud Stinger vs kizaru

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Beyler biliyorum, çok konu açtım ama PC hocası 4 saat önce video atmış Gamepower Kizaru'yu bayağı övüyor. Benim de 2 adet Gamepower ürünüm var ve ikisinden de memnunum.
2 Hafta koşulsuz iade var. Kutuda hasar yok. 2 hafta geçmedi. Ne yapmalıyım? @enonertetanem.

Peki ya sadece kizaru hakkındaki görüşleriniz nedir?
Videolar izledikçe pişmanlık duyuyor gibi oluyorum ama HyperX Cloud'un malzeme kalitesi gerçekten çok hoşuma gidiyor.

Peki ya sadece kizaru hakkındaki görüşleriniz nedir?
Videolar izledikçe pişmanlık duyuyor gibi oluyorum ama HyperX Cloud'un malzeme kalitesi gerçekten çok hoşuma gidiyor.
Yahu kardeşim, niye gidip Kizaru alasın? GamePower ile HyperX markasını karşılaştırıyoruz burada. PC Hocası ne olacak? Adamlara para ödersin 100 TL'lik Rampage kulaklığı överler. Böyle kanallara güvenilmez.

Merhabalar. Kizaru kullanıcısı olarak bu kulaklığı tavsiye etmiyorum. Aldıktan yaklaşık 1 ay sonra sağ tarafından ses tamamen gitti ve çalışmıyor. Garanti süreciyle uğraşıp duracağım bakalım. Ayrıca kulaklıkta ses ayarlama özelliği yok. Ses yükseltme ve düşürme tuşları var fakat bunu Windows ses düzeyi üzerinden yapıyor ve sesi cidden yüksek verdiği için Windows ses seviyesini %10 civarında filan kullanıyordum.

Yahu kardeşim, niye gidip kizaru alasın? Gamepower ile HyperX markasını karşılaştırıyoruz burada. PC hocası ne olacak? Adamlara para ödersin 100 TL'lik Rampage kulaklığı överler. Böyle kanallara güvenilmez.

Kısaltma vereyim, da yapsa zaten inanmam. Technopat böyle sponsorluklar falan almıyor net. Shift delete o işe girişmiyor bile :D.PC hocası yapınca arada kaldım.
Merhabalar. Kizaru kullanıcısı olarak bu kulaklığı tavsiye etmiyorum. Aldıktan yaklaşık 1 ay sonra sağ tarafından ses tamamen gitti ve çalışmıyor. Garanti süreciyle uğraşıp duracağım bakalım. Ayrıca kulaklıkta ses ayarlama özelliği yok. Ses yükseltme ve düşürme tuşları var fakat bunu Windows ses düzeyi üzerinden yapıyor ve sesi cidden yüksek verdiği için Windows ses seviyesini %10 civarında falan kullanıyordum.

Ben Gamepower ıcarus mouseımın garantisinde memnun kalmıştım umarım sorununuz çözülür ama benim mouse 2 ay sonra geldi. Ben beklemeyi seçtim Gamepower garnatisi sonuçta adamların sinirini bozarsan aynı şeyi gönderme ihtimalleri var.
Yaşadığınız soruna üzüldüm. O zaman Kizaru'yu yeniden eleme vakti.

Kısaltma vereyim, da yapsa zaten inanmam. Technopat böyle sponsorluklar falan almıyor net. Shift delete o işe girişmiyor bile :D.PC hocası yapınca arada kaldım.
Boşver kim diyorsa desin. Dediğim gibi güven olmaz. Zaten beğenmişsin kulaklığı, niye iade edeceksin ki? Kizaru alsan bile aynı performansı vermez.

Ben Gamepower ıcarus mouseımın garantisinde memnun kalmıştım umarım sorununuz çözülür ama benim mouse 2 ay sonra geldi. Ben beklemeyi seçtim Gamepower garnatisi sonuçta adamların sinirini bozarsan aynı şeyi gönderme ihtimalleri var.
Yaşadığınız soruna üzüldüm. O zaman Kizaru'yu yeniden eleme vakti.

Bütçen var ise HyperX satın almalısın ama eğer düşük bütçeli ürün istiyorsan kizaru uygundur tatmin eder. Marka sevdalıları SteelSeries, Razer, Rampage gibi saçma ürünleri tavsiye ediyor sana tek tavsiyem HyperX veya Corsair al eğer bütçen pek yetmiyorsa dediğim gibi Gamepower kizaru yeterli olacaktır.

Bütçen var ise HyperX satın almalısın ama eğer düşük bütçeli ürün istiyorsan kizaru uygundur tatmin eder. Marka sevdalıları SteelSeries, Razer, Rampage gibi saçma ürünleri tavsiye ediyor sana tek tavsiyem HyperX veya Corsair al eğer bütçen pek yetmiyorsa dediğim gibi Gamepower kizaru yeterli olacaktır.

Razer ve Rampage'e katılıyorum fakat SteelSeries'a katılmıyorum.
Kulaklıkta daha iyileri var. Mouseları çok iyi ama kronik sorunları var. Klavyeleri çok iyi bence.
Corsair aldım HS60 çok sıkıyordu iade ettim.
Gamepower'a yeniden bulaşmak istemediğimden HyperX Cloud Stinger aldım ve şu an memnun bir şekilde kullanıyorum.

Razer ve Rampage'e katılıyorum fakat SteelSeries'a katılmıyorum.
Kulaklıkta daha iyileri var. Mouseları çok iyi ama kronik sorunları var. Klavyeleri çok iyi bence.
Corsair aldım HS60 çok sıkıyordu iade ettim.
Gamepower'a yeniden bulaşmak istemediğimden HyperX Cloud Stinger aldım ve şu an memnun bir şekilde kullanıyorum.

Kulaklık bakımından saymıştım markaları. Tabii ki SteelSeries mükemmel klavyelere sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı