HyperX Fury s Pro vs HyperX Fury s Speed vs SteelSeries QCK

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar CS:GO için Thermaltake pyrrhus model mouse pad kullanıyordum 5 yıldır fakat artık aşındı sağdan soldan kalkmaya başladı. Bu tarz hızlı mouse pad arıyorum kaysın mouse cayır cayır. :) öneriniz var mı bunlar dışında veya bunlar arasında? 200 TL gibi bir bütçe ayırmayı düşünüyorum.

Evet denemiştim. Hatta bir tanede Amazon indirimlerinde arkadaşıma aldırdım. İstediğin gibi hibrit sayılabilecek mouse pad.
Anladım hocam, ilginiz için çok teşekkürler. Dediğiniz model aklımda büyük ihtimalle alacağım.

HyperX Fury s Pro işini görecektir. Amazon'da 50TL'lik indirimden yararlanırsan daha uyguna gelir.

Valorant'ta 0.4 sens 800 DPI oynuyorum, ve şu anki Gamepower 700x300 rahatsız ediyor. Tam döndüremiyorum yer kalmıyor ve bende arada kaldım. SS QCK+ veya bunu alacağım. Rahat ve hızlı olması lazım mousepadin bir de uzun ömür lazım.

Valorant'ta 0.4 sens 800 DPI oynuyorum, ve şu anki Gamepower 700x300 rahatsız ediyor. Tam döndüremiyorum yer kalmıyor ve bende arada kaldım. SS QCK+ veya bunu alacağım. Rahat ve hızlı olması lazım mousepadin bir de uzun ömür lazım.
Merhaba, daha iyi bir kontrol için QCK'yı deneyebilirsin. Bir kaç ay kullandıktan sonra istediğin kıvama gelir. Bende viper ultimate ile kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı