HyperX Fury s Pro vs HyperX Fury s Speed vs SteelSeries QCK

Merhaba, daha iyi bir kontrol için QCK'yı deneyebilirsin. Birkaç ay kullandıktan sonra istediğin kıvama gelir. Bende Viper Ultimate ile kullandım.

QCK dikişsiz olduğu için aşınıyor demişler, dikişli versiyonu 360 TL fakat Fury s Pro 150 TL oluyor indirimle. Fury S Pro hızlı mıdır? Şu an kullandığım Gamepower'den sonra fark ettirir mi? Şu an farem için 26 cm yer kalıyor yanlamasına fakat Fury s Pro 45 cm yer veriyor bana.

QCK dikişsiz olduğu için aşınıyor demişler, dikişli versiyonu 360 TL fakat Fury s Pro 150 TL oluyor indirimle. Fury S Pro hızlı mıdır? Şu an kullandığım Gamepower'den sonra fark ettirir mi? Şu an farem için 26 cm yer kalıyor yanlamasına fakat Fury s Pro 45 cm yer veriyor bana.
Fiyat farkına değmez. Arkadaşıma amazon indirimlerinde aldırmıştım. Yeni olduğu için bana bir tık hızlı gelmişti fakat kalınlığı falan kontrole uygun. Kullandıkça daha iyi olur. Ekran kartı oyunlarda eski performansı vermediği için yenisi ile değiştirdiğinde ki fark kadar etkisi oluyor. 😁

Fiyat farkına değmez. Arkadaşıma Amazon indirimlerinde aldırmıştım. Yeni olduğu için bana bir tık hızlı gelmişti fakat kalınlığı falan kontrole uygun. Kullandıkça daha iyi olur. Ekran kartı oyunlarda eski performansı vermediği için yenisi ile değiştirdiğinde ki fark kadar etkisi oluyor. 😁

Valideyi ikna edersem alacağım inşaallah, param bitti çünkü. Teşekkürler hocam yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı