HyperX garanti süreci nasıldır?

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
HyperX Cloud Stinger kulaklığımın kablosunda sorun çıktı. HyperX'in garanti süreci nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 gün içerisinde yaşandıysa bu olay direk sebep belirtmeksizin iade edin. Onun dışında aldığınız yerle irtibata geçip onlara kargolayabilirsiniz. Onlarda yetkili servise iletirler. Yani aracı olmuş olurlar. Kendinizde yetkili servise içerisinde sorunu belirten bir yazı ve faturasıyla kargolayabilirsiniz.

Süreç garantideyken genelde 15 iş günü çözülüyor. (Bazı şirketler 21 diyor.) Sorun tespiti, çözümü, testi ve kullanıcıya ulaştırılması süreçlerini kapsıyor. Eğer sorun kullanıcı taraflı değilse ve parça değişimine değmeyecek durumdaysa ürüne iade/değişim raporu verebiliyorlar. Buna göre bir yol izleyebiliyorsun.

14 gün içerisinde yaşandıysa bu olay direk sebep belirtmeksizin iade edin. Onun dışında aldığınız yerle irtibata geçip onlara kargolayabilirsiniz. Onlarda yetkili servise iletirler. Yani aracı olmuş olurlar. Kendinizde yetkili servise içerisinde sorunu belirten bir yazı ve faturasıyla kargolayabilirsiniz.

Süreç garantideyken genelde 15 iş günü çözülüyor. (Bazı şirketler 21 diyor.) sorun tespiti, çözümü, testi ve kullanıcıya ulaştırılması süreçlerini kapsıyor. Eğer sorun kullanıcı taraflı değilse ve parça değişimine değmeyecek durumdaysa ürüne iade/değişim raporu verebiliyorlar. Buna göre bir yol izleyebiliyorsun.

Ürünü Amazon'dan aldım ve 14 gün dolmadı. HyperX ile devam etmek istiyorum Arctis 1, G332 ve HS60'ı beğenmeyip iade etmiştim ama bunun kablo haricinde sıkıntısı yok, bilgi için teşekkürler.

@Optikiyaza Amazon iade konusunda çok geniş davranıyor. Eğer ürünü indirimden vesaire almadıysanız, yani iade ettikten sonra aynı fiyata tekrar alabilecekseniz direk iade kodu oluşturun. Bunu Amazon hesabınızda siparişler bölümünden yapabiliyorsunuz. İade kodunu aldıktan sonra 1 saat içerisinde aktif olur. Bu kodla anlaşmalı kargo firmasına gidip ücretsiz bir şekilde ürünü Amazon'a kargolayabilirsiniz. Kargo ellerine ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde para banka hesabınıza iade edilir. (Eğer banka seçtiysen. Hediye çeki de var.)

Yeni konular

Geri
Yukarı