HyperX Haste Wireless alınır mı?

Bütçe
1200

Hulker933

Hectopat
Merhaba HyperX haste Wireless satın almaya karar verdim çok araştırdım ama tek korkum ülkemizde fazla kullanılan bir mouse değil incelemesi cok nadir, model Glorious O, Rampage Fury Z de ikileme düşürmüştü bütçem maalesef 1200 bir lira bile üstüne çıkamam en fazla sizce HyperX tercih etmeli miyim yoksa baska önerileriniz var mı?

Ürünün ülkemizde çok tutmaması biraz da sürü psikolojisi bence. Yorumu, incelemesi az diye insanlar bilindik ürünlere yöneliyorlar. Ben bu tarz durumlarda aykırı olup tecrübe edinme taraftarıyım. Haste modelini tereddütsüz alabilirsin.

Fazla kullanılmamasının sebebinin nispeten yeni bir model olması ve çıkış fiyatının gereksiz derecede yüksek olması olduğunu düşünüyorum. Şu an oturduğu fiyattan (1200 TL) alınabilir.

HyperX Pulsefire Haste'i deneyimleme şansım oldu. HyperX bir mouse pad üzerinde adeta yokmuş gibi kayıyor. Wireless versiyonu da muhtemelen böyledir. Sensör üzerine yapılacak çok bir yorum yok. İyi bir sensör.

Merhaba HyperX haste Wireless satın almaya karar verdim çok araştırdım ama tek korkum ülkemizde fazla kullanılan bir mouse değil incelemesi cok nadir, model Glorious O, Rampage Fury Z de ikileme düşürmüştü bütçem maalesef 1200 bir lira bile üstüne çıkamam en fazla sizce HyperX tercih etmeli miyim yoksa baska önerileriniz var mı?

Dostum mouse u aldın mı aldıysan deneyimlerini paylaşır mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı