HyperX PulseFire haste Wireless alınır mı?

Kardeşim milletin yorumlarını dinlemeyecekseniz neden konu açıyorsunuz? Gidin kendi bildiğinizi okuyun. Adamlar sana Haste Wireless almaman gerektiğini sebepleriyle söylemişler, gidip yine Haste Wireless satın almışsın. Fare iyidir veya kötüdür, memnun kalmışsındır veya kalmamışsındır, sorunu vardır veya yoktur; konu bu değil. Konu, insanların yaptıkları bilinçli yorumları umursamamazlıktan geliyor oluşun.

Kardeşim milletin yorumlarını dinlemeyecekseniz neden konu açıyorsunuz? Gidin kendi bildiğinizi okuyun. Adamlar sana Haste Wireless almaman gerektiğini sebepleriyle söylemişler, gidip yine Haste Wireless satın almışsın. Fare iyidir veya kötüdür, memnun kalmışsındır veya kalmamışsındır, sorunu vardır veya yoktur; konu bu değil. Konu, insanların yaptıkları bilinçli yorumları umursamamazlıktan geliyor oluşun.
Haste Wireless hakkında kimse net bir şey söylemiyor. Bir yerde bağlantı sorunu yok deniyor, bir yerde var deniliyor (burada öyle deniliyor). Fakat reddit'e girdiğimde böyle bir sorun yok olarak gözüküyor. Bende gidip alıp test etmek istedim, test ettim elime uymadı iade işlemi başlattım. Buraya kadar sorun yok diye bir şey sanıyorum, artı olarak insanların söylediğine göre mouse'a ön yargılı bakıyordum zaten test ederken. Haste Wireless eğer eliniz için uygunsa gidin realde test edin öyle alın. Benim elime uymadı, onun dışında DPI sapması var o doğru.

Haste Wireless hakkında kimse net bir şey söylemiyor. Bir yerde bağlantı sorunu yok deniyor, bir yerde var deniliyor (burada öyle deniliyor). Fakat Reddit'e girdiğimde böyle bir sorun yok olarak gözüküyor. Bende gidip alıp test etmek istedim, test ettim elime uymadı iade işlemi başlattım. Buraya kadar sorun yok diye bir şey sanıyorum, artı olarak insanların söylediğine göre fareye ön yargılı bakıyordum zaten test ederken. Haste Wireless eğer eliniz için uygunsa gidin realde test edin öyle alın. Benim elime uymadı, onun dışında DPI sapması var o doğru.

Dostum fareyi aldın mı aldyısan deneyimlerini paylaşır mısın?

Geri
Yukarı