HyperX Haste Wireless vs Lenovo Legion M600s

Bütçe
1300
Memnunum diyebilirim ama Click hissiyatını sevmedim bir de skatezler çok alçak geldi gözüme onun dışında hem performansı olsun hem konforu olsun güzel bir mouse.
Anladım hocam teşekkürler. Skatez performansı nasıl peki, ayrıca alçak olması normal sanırım çünkü 1mm Lod mesafesi var.

Anladım hocam teşekkürler. Skatez performansı nasıl peki, ayrıca alçak olması normal sanırım çünkü 1mm lod mesafesi var.

Xradesin saçma bir Control mouse padini kullanıyordum mouse kaymıyordu bayağı rahatsız ediciydi sonra SteelSeries QCK large sipariş verdim mousepadin başından ortalama bir itiş kuvveti ile mouse padin sonuna kadar kayıyor.

Xradesin saçma bir Control mouse padini kullanıyordum mouse kaymıyordu bayağı rahatsız ediciydi sonra SteelSeries QCK large sipariş verdim mousepadin başından ortalama bir itiş kuvveti ile mouse padin sonuna kadar kayıyor.
Anladım hocam teşekkür ederim gayet iyi o halde. Peki ergonomik olmaması sizin için rahatsız edici mi? Önceki mouselarınız da mı böyleydi? Ben hep ergo kullandım, ondan nasıl olur kestiremiyorum açıkçası.

Anladım hocam teşekkür ederim gayet iyi o halde. Peki ergonomik olmaması sizin için rahatsız edici mi? Önceki farelerinız da mı böyleydi? Ben hep ergo kullandım, ondan nasıl olur kestiremiyorum açıkçası.

Önceki farem MSI GM08 bakabilirsiniz bayağı ergonamik bir mouse M600s e geçtiğimde şahsen daha rahat hissettim önceki farem elime oturmuyordu bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı