Legion M600s Wireless vs. PulseFire Haste vs. Pulsar XLite

Geçen bir arkadaşımız almıştı m600s, ondan aslında click seslerini bir duyacağımız video alsak çok iyi olur. Haste kablolu 650tl mi neydi sanırım dün, eğer lenovonun yapı kalitesine güvenmiyorsanız direk onu alıp mutluca kullanabilirsiniz. Pulsar xlite indirime girmiş şimdi gördüm, normalde çok pahalıydı. Açıkçası şimdi biraz kafam karıştı çünkü palm veya ele göre claw için mükemmel bir fare xlite ve sadece 800 tl. Sensörü muazzam, şekil ve skatezler gayet iyi sadece tuşları omron 20m. Omron 20m olmasa direkt onu alın derdim ama bu fare için şikayetler sadece tuşlardan çıkıyor yurtdışında. O yüzden size şöyle anlatayım, eğer palm tutuşçu değilseniz itopyadan 650 tlye haste kablolu en iyi ve en güvenli seçenek olur. Eğer büyük ve ergo/palm fare istiyorum diyorsanız pulsar xlite muazzam bir seçenek olur. (yani tuşlarda çift tıklama sorunu çıkarsa garantiye yollarsınız) Kablosuz istiyorum derseniz de m600s 900tl fiyatıyla inanılmaz iyi kağıt üstünde ancak tuşlarda gecikme var mı ve ses var mı diye araştırmak gerek. haste/xlite/m600s hepsi çok iyi, hangisi içinize siniyorsa onu alın

Geçen bir arkadaşımız almıştı M600s, ondan aslında Click seslerini bir duyacağımız video alsak çok iyi olur. Haste kablolu 650TL mi neydi sanırım dün, eğer Lenovo'nun yapı kalitesine güvenmiyorsanız direk onu alıp mutluca kullanabilirsiniz. Pulsar xlite indirime girmiş şimdi gördüm, normalde çok pahalıydı. Açıkçası şimdi biraz kafam karıştı çünkü palm veya ele göre claw için mükemmel bir fare xlite ve sadece 800 TL. Sensörü muazzam, şekil ve skatezler gayet iyi sadece tuşları Omron 20M. Omron 20M olmasa direkt onu alın derdim ama bu fare için şikayetler sadece tuşlardan çıkıyor yurt dışında. O yüzden size şöyle anlatayım, eğer palm tutuşçu değilseniz İtopya'dan 650 TL'ye haste kablolu en iyi ve en güvenli seçenek olur. Eğer büyük ve ergo/palm fare istiyorum diyorsanız pulsar xlite muazzam bir seçenek olur. (yani tuşlarda çift tıklama sorunu çıkarsa garantiye yollarsınız) kablosuz istiyorum derseniz de M600s 900TL fiyatıyla inanılmaz iyi kağıt üstünde ancak tuşlarda gecikme var mı ve ses var mı diye araştırmak gerek. haste/xlite/m600s hepsi çok iyi, hangisi içinize siniyorsa onu alın.

Haste 850 olmuş xlite 800dü az önce xlite sipariş verdim artık hayırlısı.

HyperX Pulsefire Haste RGB Gaming Mouse | ITOPYA burada 650TL oysaki ama palm gripseniz xlite iyidir dediğim gibi, hayırlı ugurlu olsun :)

Nedense Akakçe'de bunu göstermiyor bir de ben başından beri büyük ve ergo istiyordum ama sadece palm da kullanmıyorum claw ile fingertipde kullanıyorum ve rtingsden baktım onlar da oluyordu ve çok hafif olduğu için tama bana uygun olan mouse olduğunu düşündüm ben de :)

Nedense Akakçe'de bunu göstermiyor bir de ben başından beri büyük ve ergo istiyordum ama sadece palm da kullanmıyorum claw ile fingertipde kullanıyorum ve rtingsden baktım onlar da oluyordu ve çok hafif olduğu için tama bana uygun olan mouse olduğunu düşündüm ben de :)
hocam palm için en iyi seçenek aralarından evet, zaten normalde direkt mükemmel derim sadece tuşları düşündürdü ama sıkıntı çıkarsa değişim istersiniz bi şey olmaz. herkesin bilidği bir fare değildir ama yurtdışında çok sevilir, süper bi seçim yapmışsınız palm+ergo+hafif istiyorsanıx

Hocam palm için en iyi seçenek aralarından evet, zaten normalde direkt mükemmel derim sadece tuşları düşündürdü ama sıkıntı çıkarsa değişim istersiniz bir şey olmaz. Herkesin bilidği bir fare değildir ama yurt dışında çok sevilir, süper bir seçim yapmışsınız palm+ergo+hafif istiyorsanıx.

Zaten Türkiye de çok incelemesi yoktu bu yüzden yurtdışındaki incelemelere baktım herkes alın diyordu:)

Yeni konular

Geri
Yukarı