HyperX Kulaklık Tavsiyesi

HyperX Alpha Pro Gaming modeli nedir?

Cloud serisinin yeni ve güncel sürümüdür. Ses frekans aralıkları çok daha kalitelidir.

Ürün özelikleri:
  • 13 Hz - 27.000 Hz Frekans
  • 65 Ohm
  • 98 dB Sensivity
Tasarım olarak da çok daha hoş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud serisinin yeni ve güncel sürümüdür. Ses frekans aralıkları çok daha kalitelidir.

Ürün özelikleri:
  • 13 Hz - 27.000 Hz Frekans
  • 65 Ohm
  • 98 dB Sensivity
Tasarım olarak da çok daha hoş.
Cloud 1 yerine tercih edilir o zaman. Peki Cloud Silver renk dışında ne farkı var?

Cloud Vanilla serisinde bildiğim kadarıyla 3 renk mevcut. Siyah, Beyaz ve gri. Üçününde özellik ve performansları aynı. Gri olanında ise kablo üzerinde ses kontrol paneli mevcut. Cloud 1 yerine size Cloud Core serisini öneririm hem daha ucuz hem daha güncel.

HyperX Cloud I, II, Core serilerinin ürün özelikleri :
  • 15 Hz - 25.000 Hz Frekans
  • 60 Ohm
  • 98 dB Sensitivity
  • Extra olarak Cloud II serisinde surround 7.1 mevcut.

Kişisel önerilerimi isterseniz;

Profesyonel olarak oynamak için :
  • Razer kraken 7.1 v2 50mm driver 7.1
  • Sennheiser GAME ZERO
  • HyperX Cloud II veya HyperX Cloud Alpha
  • Turtle Beach Elite pro Proffesional Dts 7.1 wireless

Hem oyun hem de film, müzik heryerde kaliteli ses için;
  • Sennheiser GAME ZERO
  • Steelseries Arctis 5 ( Arctis 7 ürününde ses frekansları kötü. Wireless sevginiz yoksa kesinlikle 5 öneriyorum. )
  • Corsair Void Pro USB RBG

Haziranda Cloud Stinger aldım. Çok memnunum. Amacın kulaklığa çok para harcamadan kaliteli olanından almaksa Cloud Stinger da işini fazlasıyla görür. Yalnız elime G430'un ses kartı geçti ve bi test edip kullanmak için taktığımda mikrofonu pek kullanabilecek gibi değildi, onun dışında kulaklığa çok bir fark katmamıştı (olsaydı mıkrofona fark katardı) ama eskiden elimde bulunan bir 3 TL'lik ses kartıyla çalışmıştı. Ki 3 TL'lik ses kartından da çok şey beklememek lazım. Şu anda anakartın dahili ses kartını kullanıyorum ama hiç fark yok. Kısacası almak istersen Cloud Stinger da iyidir, üzmez.

Cloud Vanilla serisinde bildiğim kadarıyla 3 renk mevcut. Siyah, Beyaz ve gri. Üçününde özellik ve performansları aynı. Gri olanında ise kablo üzerinde ses kontrol paneli mevcut. Cloud 1 yerine size Cloud Core serisini öneririm hem daha ucuz hem daha güncel.

HyperX Cloud I, II, Core serilerinin ürün özelikleri :
  • 15 Hz - 25.000 Hz Frekans
  • 60 Ohm
  • 98 dB Sensitivity
  • Extra olarak Cloud II serisinde surround 7.1 mevcut.

Kişisel önerilerimi isterseniz;

Profesyonel olarak oynamak için :
  • Razer kraken 7.1 v2 50mm driver 7.1
  • Sennheiser GAME ZERO
  • HyperX Cloud II veya HyperX Cloud Alpha
  • Turtle Beach Elite pro Proffesional Dts 7.1 wireless

Hem oyun hem de film, müzik heryerde kaliteli ses için;
  • Sennheiser GAME ZERO
  • Steelseries Arctis 5 ( Arctis 7 ürününde ses frekansları kötü. Wireless sevginiz yoksa kesinlikle 5 öneriyorum. )
  • Corsair Void Pro USB RBG

Çok güzel açıklamışsın. HyperX Cloud Alpha Pro modelini HyperX ile doğrudan görüştüm. Sayılı gelecekmiş game extra üzerinden ön sipariş verebilirsiniz dedi. Stoğa girerse HyperX Cloud Alpha olmadı Cloud I iyi seçim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı