Hypixel aşırı yüksek ping

Ayewun

Decapat
Makaleler
6
Yer
Japonya
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi bazen 1000 ms üzerine bile çıkabiliyor. Ortalama 300-400 arası ama bu bile aşırı fazla. Ayrıca Ethernet kablosu da kullanıyorum. Sunucu Amerika'da biliyorum ancak bu kadar yüksek ping ile oynamak cidden can sıkıcı. Bütün sürümlerde böyle oluyor sürümle ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama ben 1.8.9 Lunar Client kullanıyorum. Bu gecikmeyi 100ms altına düşürmek için önerebileceğiniz bu booster tarzı program var mı?
Inked2022-08-02_15.53.16.jpg
Ekran Görüntüsü (864).png

Son düzenleme:
Harbiden delireceğim artık.

Bizim millet önüne gelene mining diyor. Yok CR4ftrise mining yapıyor yok SonOyuncu mining yapıyor yok Technopat Sosyal mining yapıyor. Ya yok öyle bir şey. Adamlar kendi sunucusundan, clientinden sattıkları paraları miningden kazanmaları için 20 yıl beklemeleri gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben minin yapıyor demedim, iddialar var dedim. Badlion candir.

NA (Kuzey Amerika) sunucusunda ne yaparsanız yapın, hangi ülkede olursanız olun şuanda makul ping alınamıyor sırf bu yüzden pandemide online oyunların turnuvaları bile kıta kıta ayrıldı.

NA sunucularına 140 ping son derece normal, eğer Hypixel EU sunucusu varsa ona bağlanmak dışında bir çözüm yok maalesef.
EU sunucusu yok maalesef.

Harbiden deliricem artık.

Bizim millet önüne gelene mining diyor. Yok Cr4ftrise mining yapıyor yok Sonoyuncu mining yapıyor yok Technopat Sosyal mining yapıyor. Ya yok öyle bir şey. Adamlar kendi sunucusundan, clientinden sattıkları paraları miningden kazanmaları için 20 yıl beklemeleri gerek.

Dostum ben uzun zamandır Lunar Client ile sorunsuz ve 800+ FPS oynuyorum ve kullanmaya başladığımdan beri bilgisayar da hızlandı Optimize olarak büyük bir avantaj sağlıyor. Hypixel'de oyuncuların neredeyse yarısı Lunar Client kullanıyor zaten. Bu tür sitelere inanma. Tamamen güvenli bir Client. Mineplex de yasak ama kimin umurunda? Mineplex oynayan mı var Hypixel varken?

Badlion da çok fazla kullanılan bir Client ama Lunar'ı değiştirmem çok büyük avantajları var :>

eu.hypixel.net :D

Hocam bunun bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. Yaklaşık 6 yıldır EU sunucusundan oynuyorum ve hep aynıydı. Yani 120ms+.
Hypixel'in eu serveri yok ki

Ekran Görüntüsü (866).png

Sabahkine göre daha iyi 151ms Türkiye'den NA'ya ortalama ping sanırım🙂

Videoda bitcoin yapmadığından bahsediyor yanlış anlamadıysam

Son düzenleme:
Hocam 150 ping çoğu kişiye göre çok iyi. Ankara da olup 80 ping alan arkadaşım da var yine Ankara da olup 230 ping alan arkadaşım da var. Ortalama olarak ping değerleri Türkiye için 160-200 arası. Bunun daha düşüğünü almanız pek mümkün değil. Ben 170-190 ping alıyorum. Hiç 180 görmedim.
Ayrıca serverlar Amerika da değil Kanada da diye biliyorum.

Hocam 150 ping çoğu kişiye göre çok iyi. Ankara da olup 80 ping alan arkadaşım da var yine Ankara da olup 230 ping alan arkadaşım da var. Ortalama olarak ping değerleri Türkiye için 160-200 arası. Bunun daha düşüğünü almanız pek mümkün değil. Ben 170-190 ping alıyorum. Hiç 180 görmedim.
Zaten hypixel sunucuları Chicago’da bulunuyor. Türkiye den bağlanan birisi en iyi internete de sahip olsa 130-150ms arası alır. 130ms’den daha düşük alınması imkansız.

Zaten Hypixel sunucuları Chicago'da bulunuyor. Türkiye'den bağlanan birisi en iyi internete de sahip olsa 130-150ms arası alır. 130Ms'den daha düşük alınması imkansız.

Vallahi arkadaş WhatsApp'dan konumunu da attı yakınlarında ki iş yerlerinin fotoğraflarını da attı Hypixel'in kendi ping ölçerinden de ölçtü gösterdi 80 ping alıyordu.

Vallahi arkadaş WhatsApp'dan konumunu da attı yakınlarında ki iş yerlerinin fotoğraflarını da attı Hypixel'in kendi ping ölçerinden de ölçtü gösterdi 80 ping alıyordu.
Bu imkansız. Hayatım boyunca Hypixel'den ethernet kablosuyla aldığım en düşük ping 140 ms, kablosuz internet hızı ile aldığım en düşük ping 150 ms idi. 80 ping mümkün değil gibi gözüküyor. İnternet hızım 144mbps.

Bu imkansız. Hayatım boyunca Hypixel'den Ethernet kablosuyla aldığım en düşük ping 140 ms, kablosuz internet hızı ile aldığım en düşük ping 150 ms idi. 80 ping mümkün değil gibi gözüküyor. İnternet hızım 144Mbps.

Hocam umarım beni anlayabiliyorsunuzdur. Bu sizin internetinizle alakalı değil. Bağlı olduğunuz server ile alakalı.

Hocam umarım beni anlayabiliyorsunuzdur. Bu sizin internetinizle alakalı değil. Bağlı olduğunuz server ile alakalı.
Hypixel serveri ülkemizden yaklaşık 9000 kilometre uzakta. Bu mesafeden 80 ping imkansız. Bağlı olduğumuz server ile ilgili diyelim ortalama ping 160 ms oluyor Hypixel'e bu konumdan. Kaldı ki hypixel eş zamanlı 50000 üzerinde oyuncu aktif. Bu da sunucudaki gecikmenin başka bir sebebi.

Ekran Görüntüsü (970).png

Hypixel Şikako'da, dolayısıyla Amerika'dadır.

Edit: Çoğu kişinin Kanada'da olduğunu zannetmesinin sebebi şirketin Kanadalı bir şirket olmasıdır.

Hypixel serveri ülkemizden yaklaşık 9000 kilometre uzakta. Bu mesafeden 80 ping imkansız. Bağlı olduğumuz server ile ilgili diyelim ortalama ping 160 ms oluyor Hypixel'e bu konumdan. Kaldı ki Hypixel eş zamanlı 50000 üzerinde oyuncu aktif. Bu da sunucudaki gecikmenin başka bir sebebi.

Eki Görüntüle 1515391
Hypixel şikako'da, dolayısıyla Amerika'dadır.

Edit: Çoğu kişinin Kanada'da olduğunu zannetmesinin sebebi şirketin Kanada'lı bir şirket olmasıdır.

Sahibi Hollanda'lı değil mi?

Geri
Yukarı