Hypixel aşırı yüksek ping

Ayewun

Decapat
Makaleler
6
Yer
Japonya
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi bazen 1000 ms üzerine bile çıkabiliyor. Ortalama 300-400 arası ama bu bile aşırı fazla. Ayrıca Ethernet kablosu da kullanıyorum. Sunucu Amerika'da biliyorum ancak bu kadar yüksek ping ile oynamak cidden can sıkıcı. Bütün sürümlerde böyle oluyor sürümle ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama ben 1.8.9 Lunar Client kullanıyorum. Bu gecikmeyi 100ms altına düşürmek için önerebileceğiniz bu booster tarzı program var mı?
Inked2022-08-02_15.53.16.jpg
Ekran Görüntüsü (864).png

Son düzenleme:
Hypixel'de Lunar'ın togglesneak özelliği yasak tespit edilirse ban yersin. Togglesprint ise şüpheli ve riskli. İkisini de kullanmıyorum ama 900+ FPS almamı sağladığı için seviyorum.

Eki Görüntüle 1471922

Videodaki test ve berbat bir sonuç. Yazlıkta olduğumuz için buradaki modem eski ADSL bir modem bunun da önemli bir etkisi vardır.

Hocam modem ve ISS kaynaklı fakat sonuçlarınızın özeti berbat ötesi.

Kullandığım servis sağlayıcısı Türk Telekom'dan hizmet alıyorum ve Türk Telekom'un evime kadar fiber altyapısını kullanıyorum GPON altyapı geçiyor. Hypixel'de benim en düşük aldığım ping 122ms oldu. Genelde sunucunun yoğunluğa göre değişerek 130MS-140ms arası alıyorum. Standart Minecraft Client ve 1.8.9 sürümünü kullanıyorum. Ping olayı tamamen kullandığınız servis sağlayıcısından kaynaklı, evin ile sunucu arasındaki uzaklık ve internet altyapınızın kalitesinden ve durumundan kaynaklı. Ping'in normal değerinden daha yüksek olmasını da bunlar etkiliyor: Bilgisayarın ethernet kartının driverından eski sürüm ya da yüklenmemiş olabilir, ethernet kablosunda yıpranma olabilir veya Cat6'dan düşük bir Cat kablosu olabilir, bilgisayarında virüs olabilir Malwarebytes premium trial version ile tarattır derim, modemin operatörün verdiği modemse ondan kaynaklıda ping oluşuyor.

1659447627124.png

Dosya Ekleri

• 1659447180095.png
    1659447180095.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 22
NA (Kuzey Amerika) sunucusunda ne yaparsanız yapın, hangi ülkede olursanız olun şuanda makul ping alınamıyor sırf bu yüzden pandemide online oyunların turnuvaları bile kıta kıta ayrıldı.

NA sunucularına 140 ping son derece normal, eğer Hypixel EU sunucusu varsa ona bağlanmak dışında bir çözüm yok maalesef.

Neymiş o iddialar? Badlion Client sahibi gibi pedofililer miymiş? :D

Harbiden deliricem artık.

Bizim millet önüne gelene mining diyor. Yok Cr4ftrise mining yapıyor yok Sonoyuncu mining yapıyor yok Technopat Sosyal mining yapıyor. Ya yok öyle bir şey. Adamlar kendi sunucusundan, clientinden sattıkları paraları miningden kazanmaları için 20 yıl beklemeleri gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı