Hypixel aşırı yüksek ping

Ayewun

Decapat
Makaleler
6
Yer
Japonya
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi bazen 1000 ms üzerine bile çıkabiliyor. Ortalama 300-400 arası ama bu bile aşırı fazla. Ayrıca Ethernet kablosu da kullanıyorum. Sunucu Amerika'da biliyorum ancak bu kadar yüksek ping ile oynamak cidden can sıkıcı. Bütün sürümlerde böyle oluyor sürümle ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama ben 1.8.9 Lunar Client kullanıyorum. Bu gecikmeyi 100ms altına düşürmek için önerebileceğiniz bu booster tarzı program var mı?
Inked2022-08-02_15.53.16.jpg
Ekran Görüntüsü (864).png

Son düzenleme:
Gördüğünüz gibi bazen 1000 ms üzerine bile çıkabiliyor. Ortalama 300-400 arası ama bu bile aşırı fazla. Ayrıca Ethernet kablosu da kullanıyorum. Sunucu Amerika'da biliyorum ancak bu kadar yüksek ping ile oynamak cidden can sıkıcı. Bütün sürümlerde böyle oluyor sürümle ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama ben 1.8.9 Lunar Client kullanıyorum. Bu gecikmeyi 100ms altına düşürmek için önerebileceğiniz bu booster tarzı program var mı?

Technopat'ın rehberi mevcut videolu olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bir ara clientların ping seviyesini etkilediğini görmüştüm. Başka bir client'la deneyebilir misin? Ben badlion'dan oynarken 1000ms alıp normal bir clientda 70-120ms arası alabiliyordum.

Dostum bir ara clientların ping seviyesini etkilediğini görmüştüm. Başka bir client'la deneyebilir misin? Ben badlion'dan oynarken 1000ms alıp normal bir clientda 70-120ms arası alabiliyordum.
Şu ana kadar hep Lunar kullandım ama OptiFine'da da aynı şey oluyordu Badlion'da da olacaktır.

Lunar hakkında kötü iddialar var.
Hypixel'de Lunar'ın togglesneak özelliği yasak tespit edilirse ban yersin. Togglesprint ise şüpheli ve riskli. İkisini de kullanmıyorum ama 900+ FPS almamı sağladığı için seviyorum.

Technopat'ın rehberi mevcut videolu olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran Görüntüsü (865).png

Videodaki test ve berbat bir sonuç. Yazlıkta olduğumuz için buradaki modem eski ADSL bir modem bunun da önemli bir etkisi vardır.

Geri
Yukarı