Hypixel SkyBlock nasıl para kasılır?

Hocam o minyon para olayınızı biraz tutar ama compactor koymanız gerekiyor. Mining seti ve kazma işinizi bayağı görür. Raider Axe damage tarafında sizi bir süre götürecektir. Muteliyim hocam yazamıyorum oyundan.

Hocam o minyon para olayınızı biraz tutar ama compactor koymanız gerekiyor. Mining seti ve kazma işinizi bayağı görür. Raider Axe damage tarafında sizi bir süre götürecektir. Muteliyim hocam yazamıyorum oyundan.
Çok sağolun hocam,çok teşekkür ederim.

@Serush hocam bu kar minyonları hakkında birkaç sorum var:
İçine fuel olarak ne koymalıyım?
İçine compactor koymalı mıyım?
Bu karları nereye satmalıyım?

Hocam birde bu kazma ve kılıcı kullanamıyorum Hearts of Mountain 2 ve Catacombs 14 istiyor nasıl yaparım bunları?

Son düzenleme:
Önceden birçok skyblock sunucusunda oynadım ama bura biraz farklı, nasıl para kasabilirim?

Hocam oyun bayağı zor birkaç arkadaşla CO-OP kurun oyun önceden eğlenceliydi şimdi beni sıktı ama ilk başta bazzarı açıp flip yapın sonra dungeon kasın Hypixel modların çoğunu banladı o yüzden oyun çok daha zorlaştı ve alabildiğiniz kadar talisman toplayın.

Çok sağolun hocam,çok teşekkür ederim.

Hocam birde bu kazma ve kılıcı kullanamıyorum Hearts of Mountain 2 ve Catacombs 14 istiyor nasıl yaparım bunları?
Hocam Catacomb istememesi lazım Raider Axe'in. İstiyorsa da Dungeon girmeniz gerekiyor. Kazma için de youtubeden Heart of the mountain (HOTM) guide izleyebilirsiniz kafanız karışmasın. Enchanted lava bucket koyabilirsiniz fuel için. Compactor olarak da super compactor koyarsanız çok iyi olur. Pazarı açtıysanız pazara satabilirsiniz ama pazara satmanızı önermem. Hubda solda pazarın yanında NPCler var. Karları oraya satmanız daha kârlı olacaktır. Enchanted Snow Block oldukça oraya satabilirsiniz. Diamond Spreading de koyarsaniz diamondları da pazara satın. Bazaar açık değilse eğer skillerinizi 7 mi 10 mu ne yapmanız gerekiyordu pazarın açılması için.

Hocam ora sen.

Çok sağ olun hocam, çok teşekkür ederim.

Hocam bir de bu kazma ve kılıcı kullanamıyorum hearts of mountain 2 ve catacombs 14 istiyor nasıl yaparım bunları?

Hocam arkadaşımla CO-OP oynuyoruz o ada sahibi ben açabiliyor muyum ada girişlerini?

Hocam olmazsa birlikte oynayalım size destek çıkarız o oyunu anlarsan bayağı eğlendiriyor.

Hocam Catacomb istememesi lazım Raider Axe'in. İstiyorsa da Dungeon girmeniz gerekiyor. Kazma için de youtubeden Heart of the mountain (HOTM) guide izleyebilirsiniz kafanız karışmasın. Enchanted lava bucket koyabilirsiniz fuel için. Compactor olarak da super compactor koyarsanız çok iyi olur. Pazarı açtıysanız pazara satabilirsiniz ama pazara satmanızı önermem. Hubda solda pazarın yanında NPCler var. Karları oraya satmanız daha kârlı olacaktır. Enchanted Snow Block oldukça oraya satabilirsiniz. Diamond Spreading de koyarsaniz diamondları da pazara satın. Bazaar açık değilse eğer skillerinizi 7 mi 10 mu ne yapmanız gerekiyordu pazarın açılması için.
Hocam şuan 5 levelim 7'ye kasıyorum bir de enchanted lava bucket tarifini nasıl açabilirim? Birde daha snow'u keşfetmedim kırdım ama hala başarım gelmedi nereden kırmam lazım?

Hocam ora sen.

Hocam olmazsa birlikte oynayalım size destek çıkarız o oyunu anlarsan bayağı eğlendiriyor.
Hocam tatil bitince pcyi kaldıracağım yaz tatilinde müsaitseniz gireriz.

Son düzenleme:
Hocam şu an 5 levelim 7'ye kasıyorum bir de enchanted lava bucket tarifini nasıl açabilirim? Bir de daha Snow'u keşfetmedim kırdım ama hala başarım gelmedi nereden kırmam lazım?

Hocam tatil bitince PC'yi kaldıracağım yaz tatilinde müsaitseniz gireriz.

Hocam bayağı kömür kazman lazım ya da minyon kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı