Hypixel SkyBlock nasıl para kasılır?

Şu an para kasman bayağı zor. Dungeon dönerek para kasabilirsin fakat erken seviyelerde önemli olan para değil skill levellerin. Skill levellerini kasman senin için daha sağlıklı olur. Combat 24 olman işini bayağı kolaylaştırır. Mining seviyorsan mining yapabilirsin. Erken seviyede para kasmak zor olduğu için paranı minyonlara yatırabilirsin. Sen oynasan da oynamasan da sana para kasarlar. Ucuz ve para getiren en basit minyon T11 Clay minyonu. Başlangıç biraz sıkıcı o yüzden sevdiğin şeyi yapmaya çalış. Para bir şekilde geliyor. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Oyun çok kapsamlı olduğu için şunu yap şunu et diyemiyorum senin söylediklerinden yola çıkabiliriz.

Şu an para kasman bayağı zor. Dungeon dönerek para kasabilirsin fakat erken seviyelerde önemli olan para değil skill levellerin. Skill levellerini kasman senin için daha sağlıklı olur. Combat 24 olman işini bayağı kolaylaştırır. Mining seviyorsan mining yapabilirsin. Erken seviyede para kasmak zor olduğu için paranı minyonlara yatırabilirsin. Sen oynasan da oynamasan da sana para kasarlar. Ucuz ve para getiren en basit minyon T11 Clay minyonu. Başlangıç biraz sıkıcı o yüzden sevdiğin şeyi yapmaya çalış. Para bir şekilde geliyor. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Oyun çok kapsamlı olduğu için şunu yap şunu et diyemiyorum senin söylediklerinden yola çıkabiliriz.
Şuan Level 5 Buğday,Havuç,Patates minyonu var, düzgün bir kılıcım veya kazmam olsa para kasıcam da kazma ve kılıçlar çok pahalı birkaç Türk gördüm onlardan istedim onlar da vermedi.

Ben vereyim hocam nickini söylersen adana geleyim. Gereksiz yere mute yedim konuşamayacağım o yüzden burdan söyleyeyim. Sana verdiğim minyonlara Super Compactor koyman gerekiyor. Onlar sana biraz para yardımında bulunacaklar.

Son düzenleme:
nqt1807 hocam oyuna girince söylerim.
Adaya girişleri açman lazım hocam guestlere.

Diamond spreading diye bir item var. Bunu minyonlara koyduğunda diamond çıkartıyorlar senin için. Onun da bilgisini veriyim.

Hocam arkadaşımla coop oynuyoruz o ada sahibi ben açabiliyor muyum ada girişlerini?
Açabiliyorsun hocam. Adandayken 9. slottaki menü > Settings > Island Settings > Visits: Anyone'ın altındakini açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı