Çözüldü Hypixel'den durduk yere ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALMACIK

Hectopat
Daha fazla  
Hiçbir şekilde hile kullanmadım makro vs. kullanmadım ama durduk yere ban yedim. Sizce neden ban yemiş olabilirim?

resim_2021-02-24_121022.png

Çözüm
Watchdog Hypixel'in hile koruma sistemiymiş, hile kullandığınızı tespit etmiş. Eğer hile kullanmadıysanız aşağıdaki linke giriş yapıp ekranda gözüken Ban ID (#295F1372) ile bir af talebinde bulunabilirsiniz. Oyun dosyalarının ekran görüntüsü, versiyonların görüntüsü vb. hile kullanmadığınızı kanıtlar nitelikte olduğunu düşündüğünüz görüntüleri de ekleyin. İlgileneceklerini düşünüyorum.

hypixel.net/appeals/create
Watchdog Hypixel'in hile koruma sistemiymiş, hile kullandığınızı tespit etmiş. Eğer hile kullanmadıysanız aşağıdaki linke giriş yapıp ekranda gözüken Ban ID (#295F1372) ile bir af talebinde bulunabilirsiniz. Oyun dosyalarının ekran görüntüsü, versiyonların görüntüsü vb. hile kullanmadığınızı kanıtlar nitelikte olduğunu düşündüğünüz görüntüleri de ekleyin. İlgileneceklerini düşünüyorum.

hypixel.net/appeals/create

Çözüm
Öncelikle merhaba. Minecraft'ı orijinal sitesinden almadıysanız eğer hesabın sizden önceki kullanıcısı siz almadan önce hile kullanmış ve siz hesabı aldığınızda ban yemiş olabilir çok fazla ihtimal var. Eğer Hypixel CubeCraft gibi Minecraft sunucularında oynamak istiyorsanız ve orijinal sitesinden almayacaksanız ilk önce aldığınız yere hesabın banı olup olmadığını sorabilirsiniz. Bir sıkıntı çıkarsa iade işlemi olabilir veya size yeni bir hesap verebilirler(çok fazla arkadaşım aldı o yüzden biliyorum)ayrıca sadece 21 gün ban yemişsiniz endişe etmeyin. İyi günler dilerim.

Hesabı 5-6 ay önce adını unuttuğum bir siteden almıştım.
Ban yemeden 1 gün önce .minecraft klasörünü silip Minecraft'ı tekrar kurmuştum ondan olabilir mi?

Hesabı 5-6 ay önce adını unuttuğum bir siteden almıştım.
Ban yemeden 1 gün önce .minecraft klasörünü silip Minecraft'ı tekrar kurmuştum ondan olabilir mi?
oynunu silip yükledikten sonra herşey sıfırdan açtığın için sistemini tanımayıp seni banlamış bu bir güvenlik şeyidir birçok kez biyerde oturumun açılınca hypixel ban atar başka bi siteden aldıysan hesabı

Yeni konular

Geri
Yukarı