Hyundai i20 2021 alınır mı?

Talha4142

Decapat
Daha fazla  
Araba satın almak için yakın zamanda araştırmaya başladım. Su anlik önüme en alınabilir olarak gelen Hyundai I20 2021. 146.000 TL'ye sizce alınabilir bir araba mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.4 motoru yeterli buluyorsanız elbette seçenekler arasında olabilir, İ20 için en büyük handikap sanırım motorun turbo beslemesiz olması. Bu nedenle almadan önce mutlaka test sürüşü yapmanızı öneririm.

Aldiniz mi acaba bende 1.4 6 ileri ile 1.0 7 ileri otomatik vites arasında kaldım, evet 1.4 atmosferik motor 4 silindir ama vites tork konvertorlu. 1.0 modelinde cift kavrama.

Aldiniz mi acaba bende 1.4 6 ileri ile 1.0 7 ileri otomatik vites arasında kaldım, evet 1.4 atmosferik motor 4 silindir ama vites tork konvertorlu. 1.0 modelinde cift kavrama.
Yks sınavından sonra almayı düşünüyoruz. Arabadan çok bir şey beklemediğimiz için direk boş paket satın alacağız ama bizde 2020 otomatik mi alsak diye düşünüyoruz.

YKS sınavından sonra almayı düşünüyoruz. Arabadan çok bir şey beklemediğimiz için direk boş paket satın alacağız ama bizde 2020 otomatik mi alsak diye düşünüyoruz.

Valla dostum 5 yıl garanti veren başka firma yok motora, bende ikilemde kaldım gidip polonun boş paketine 230 vermektense bana bu mantıklı geldi.
2020 modelinde otomatik 4 ileri yani sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Hava yastığı sayısının 2 olduğunu hatırlatmak isterim. Ayrıca aracın otomatik viteslisini kullanıyorum rampada fena değil ama çekiş bayağı bir düşüyor. Hızlanması güzel tatmin edici.

Geri
Yukarı