Çözüldü Hz değerini 60i yaptıktan sonra siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kasva123

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. İlk öncelikle ben laptopumu televizyona bağlamıştım, HDMI kablosu ile gayet sorunsuz çalışıyordu. Intel görüntü ayarlarına girdim görüntü kalitesini arttırmak için sonrasında Hz kısmına girdim, girdikten sonra 60i diye bir seçenek vardı. En yüksek odur diye onu seçtim, sonrasında uygula dedim dedikten hemen sonra ekran gitti. PC monitörü açılıp kapanmaya başladı, sonrasında mavi ekran verdi. Bekledim, sonrasında PC yeniden başladı, ekran tekrardan gelmeyince ben de kapatma tuşuna basılı tutup kapattım ve tekrar açtım ama şu anda hala açılmadı. Ne mouse imleci gözüküyor, ne de ctrl alt del çalışıyor. İnternetten araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Herkese merhaba ilk öncelikle ben laptopumu televizyona bağlamıştım HDMI kablosu ile gayet sorunsuz çalışıyordu Intel görüntü ayarlarına girdim görüntü kalitesini arttırmak için sonrasında Hz kısmına girdim girdikten sonra 60i diye bir seçenek vardı en yüksek odur diye onu seçtim sonrasında uygula dedim dedikten hemen sonra ekran gitti PC monitörü açılıp kapanmaya başladı sonrasında mavi ekran verdi bekledim sonrasında PC yeniden başladı ekran tekrardan gelmeyince bende kapatma tuşuna basılı tutup kapattım ve tekrar açtım ama şu anda hala açılmadı ne mouse imleçi gözüküyor ne de CTRL alt Del çalışıyor internettden araştırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Konu çözüldü teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı