HzYasuo - Mustafa Yavuz'un Üyeliğinin Reddedilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi fark ettim de, üyeliğin iptal sebebinde neden "Gereksizlik" yazılmış? Uygunsuz nick yazılması daha uygun değil miydi? Gereksizlik çok ofansif olmamış mı ? @Ali Güngör
"Gereksizlik" yerine tekrar "Spam" kullanılabilir ancak Türkçe bir kelime önerisi olsa daha iyi olur.

Şimdi fark ettim de, üyeliğin iptal sebebinde neden "Gereksizlik" yazılmış? Uygunsuz nick yazılması daha uygun değil miydi? Gereksizlik çok ofansif olmamış mı? @Ali Güngör

Gereksizlik dışında "Uygunsuz nick" yazılsaydı olay buraya gitmezdi bana kalırsa.
Spam diye reddettikleri için "Gereksiz" yazmışlar. Kişiye gereksiz denmiyor.

"Gereksizlik" yerine tekrar "Spam" kullanılabilir ancak Türkçe bir kelime önerisi olsa daha iyi olur.
Spam kullanılması daha doğru olabilir. Gereksizlik sanki Hz. Yasuo'dan nefret eden bir moderatörün bilerek onaylamaması gibi durmuş. Yazdığınız mesajın o kısmını biraz okumadan geçmişim, olay bundan kaynaklanmış anladığım kadarıyla kusura bakmayın.

Benim dönemimde reddedilen kullanıcılara genelde açıklama yazardık, gerçi tam hatırlamıyorum, bu şekilde gittiğini bilmiyordum.

Spam kullanılması daha doğru olabilir. Yazdığınız mesajın o kısmını biraz okumadan geçmişim, olay bundan kaynaklanmış anladığım kadarıyla.

Benim dönemimde reddedilen kullanıcılara genelde açıklama yazardık, gerçi tam hatırlamıyorum, bu şekilde gittiğini bilmiyordum.
Öyle açıklamaya böyle açıklama :).

Üyelik sebebi olarak 31 yazmış sanırım nick değil, mesaj sadece 31 olunca her türlü troll davranış. Moderatör onaylamamakla doğru yapıyor burada. Düzgünce üye olmak istiyorsan ismin ya da takma adınla sadece başvuruyu gönderirsin, o kadar.
Neyse, herkes kendisini belli eder bir şekilde. Yol yakınken dönmüş bizden de. 1 haftaya unutulur maksimum.

Spam kullanılması daha doğru olabilir. Gereksizlik sanki Hz. Yasuo'dan nefret eden bir moderatörün bilerek onaylamaması gibi durmuş. Yazdığınız mesajın o kısmını biraz okumadan geçmişim, olay bundan kaynaklanmış anladığım kadarıyla kusura bakmayın.

Moderatörler HzYasuo'yu tanımıyor bu arada. Sordum, hani nefret etmelerinden daha üzücü sanırım ama durum bu. Ben de bugün ilk defa tanıdım. Başvurusunda da ben buyum diye yazmıyor, yazsa da "o mesajla" onaylanmazdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı